Królowa Elżbieta II. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 3 Grudnia 2019

Jest komentarz eksperta rodziny królewskiej ws. plotek o śmierci Królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II od 1952 roku obejmuje tron Wielkiej Brytanii. W ciągu dekad, wielokrotnie padała ofiarą różnorodnych plotek. Ich charakter nasilił się wraz z nastaniem epoki mediów społecznościowych. Charlie Proctor, redaktor naczelny portalu "Royal Central", musiał obalać je po raz kolejny.

Tabloidy nieustannie dostarczają pracy ekspertowi ds. rodziny królewskiej. Charlie Proctor musiał po raz kolejny interweniować ws. plotek, dotyczących Królowej Elżbiety.

Mąż Kory przerwał milczenie po latach. Przeszywające wyznanieMąż Kory przerwał milczenie po latach. Przeszywające wyznanieCzytaj dalej

Królowa Elżbieta II żyje

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się doniesienia o śmierci Królowej. 93-letnia monarchini miała umrzeć na skutek zawału serca. Na szczęście, jak przekonuje dziennikarz, Elżbieta ma się dobrze.

- Widzę, że to już ta pora roku, w której muszę rozwiać plotki o śmierci Jej Królewskiej Mości. Królowa nie umarła. Żyje i ma się dobrze. Z niecierpliwością oczekuje na przybycie prezydenta Donalda Trumpa i innych światowych przywódców w Pałacu Buckingham we wtorek podczas przyjęcia NATO - napisał na swoim Twitterze.

Spekulacje na temat zdrowia królowej nie są jedynymi utrapieniami Proctora. Syn monarchini, książe Andrzej, miał w okrutny sposób zgwałcić nieletnią wówczas Virginię Giuffree. Nie był on jej jedynym oprawcą. Jeffrey Epstein zmuszał dziewczynę do seksu z wpływowymi mężczyznami.

- To nie jest żadna obrzydliwa historia o seksie. To historia o handlu ludźmi. To historia znęcania się i to jest historia rodziny królewskiej - mówiła w reportażu, wyemitowanym przez BBC.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jarosław Kaczyński wybudził się z narkozy. Miał gości

2. Kamil Durczok przyznał się do winy. Grozi mu 25 lat więzienia

3. Szymon Hołownia niewiele mówi o swojej żonie. Wykonuje bardzo rzadki zawód

4. Krystyna Pawłowicz bez pełnej emerytury. Może czuć się oszukana przez kolegów z PiS.

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie