Królowa Elżbieta i Marilyn Monroe.. instagram.com/theroyalfamily
Źródło: instagram.com/theroyalfamily
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Grudnia 2019

Królowa Elżbieta razem z Marilyn Monroe. Ujawniono niepowtarzalne zdjęcie

Królowa Elżbieta wraz z Marilyn Monroe na starym zdjęciu, opublikowanym przez Pałac Buckingham na Instagramie. Zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć. Takie fotografie to rzadkość i są zachwycające!

Królowa Elżbieta i Marilyn Monroe, to kobiety, których bez wątpienia nie trzeba nikomu przedstawiać. Obydwie są ikonami stylu, klasy i wdzięku. 93-letnia Królowa Elżbieta to najdłużej panująca i żyjąca monarchini, znana na całym świecie i zarządzająca wieloma organizacjami. Cały czas gości także na różnych ważnych uroczystościach swojego kraju - Wielkiej Brytani, często w towarzystwie najważniejszych ludzi tego świata.

Marilyn Monroe natomiast jest niestety już nieżyjącą, ale uznawaną za jedną z najbardziej znanych i wpływowych aktorek świata. Uważana także za najpiękniejszą kobietę świata, ikonę stylu i symbol seksu. Nierzadko wzbudzała tyle samo podziwu, co i kontrowersji. Była także częstym gościem różnych uroczystości na całym świecie.

TVP nie pokaże wręczenia nagrody Nobla dla Tokarczuk? Kurski komentujeTVP nie pokaże wręczenia nagrody Nobla dla Tokarczuk? Kurski komentujeCzytaj dalej

Królowa Elżbieta na jednym zdjęciu z Marilyn Monroe

W pałacu Królowej Elżbiety często pojawiają się najważniejsi politycy na świecie, ale królowa spotyka się również z największymi gwiazdami kina, muzyki i telewizji. Tak było też i dawniej. Poniżej archiwalna fotografia, na której widzimy Królową Elżbietę z Marilyn Monroe! Niezwykle pięknie i elegancko ubrane kobiety podają sobie dłonie, uśmiechając się do siebie.

- "Na tym zdjęciu Królowa Elżbieta wita się z Marilyn Monroe w 1956 roku przed premierą The Battle of the River Plate" - czytamy w poście Pałacu Buckingham na Instagramie.

instagram.com/theroyalfamily

ZOBACZ TAKŻE:

1. Ktoś zniszczył domki dla bezdomnych kotów. Poszukiwany sprawca

2. TVP atakuje Filipa Chajzera. Nie oszczędzili go

3. Kupujesz produkty na wagę? "Tajemniczy klienci" doszli do przerażających wniosków

4. Co dalej z 13. emeryturami? "Jesteśmy gotowi je wypłacać"

5. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz

6. Dziewczyna żegna umierającego chłopaka po raz ostatni. Zdjęcie ich spotkania jest porażające, nie da się go zapomnieć