Koty zostały wyrzucone na zaśnieżonej drodze i pozostawione same sobie. Pewien mężczyzna uratował im życie.. pixabay.com/jaz24
Źródło: pixabay.com/jaz24
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 27 Stycznia 2020

Polał kocięta ciepłą kawą. Powód zasługuje na pochwałę

Koty zostały wyrzucone z samochodu i pozostawione same sobie na mrozie na środku zaśnieżonej drogi. Pewien Kanadyjczyk wpadł na nietypowy pomysł i tym samym uratował im życie. Bez jego pomocy trzy małe kocięta zamarzłby na śmierć. Mężczyzna znalazł kotkom także nowy, kochający dom.

Kendall Diwisch, pracownik firmy naftowej, wracał akurat z pracy w prowincji Alberta w Kanadzie, gdy w pewnym momencie na środku drogi zauważył trzy małe kocięta. Doszło wtedy do koniecznej i dość nietypowej akcji ratunkowej i dzięki temu pomysłowi i szybkiej reakcji mężczyzny kotki zostały uratowane. Były bowiem przymarznięte ogonami do ziemi na zaśnieżonej drodze.

Twierdzi, że sprawia swoim zwierzętom przyjemność. Zdaniem większości fanów, zwyczajnie je krzywdziTwierdzi, że sprawia swoim zwierzętom przyjemność. Zdaniem większości fanów, zwyczajnie je krzywdziCzytaj dalej

Trzy koty uratowane przez pewnego Kanadyjczyka i genialny pomysł, na który wpadł. Akcja godna pochwały

Prawdopodnie ktoś musiał w tak okrutny i bezduszny sposób pozbyć się kociąt, wyrzucając je z samochodu w środku zimy na drogę na śnieg. Jeden z kotków został "odczepiony" bez większego trudu, dwa pozostałe zaś były na tyle mocno przymarznięte, że konieczna była interwencja w nieco inny sposób. Pan Kendall wpadł na genialny pomysł - postanowił polać ogonki zwierząt ciepłą kawą, którą szczęśliwie miał akurat w swoim samochodzie. Dzięki temu lód roztopił się i wyswobodził kocięta. Zostały odczepione od gruntu i zabrane przez mężczyznę do domu. Jednak mógł im zapewnić opiekę i ciepłe schronienie tylko tymczasowo, zatem postanowił czym prędzej znaleźć im nowych opiekunów i nowy dom.

Swoją historią Kanadyjczyk podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikował filmik ze swojej niezwykłej i godnej pochwały akcji ratunkowej oraz zdjęcie z uratowanymi kociętami i dodał do tego wpis.

- Jak można być tak okrutnym? Żeby wyrzucić bezbronne zwierzęta na pewną śmierć trzeba być pozbawionym serca - napisał Kendall Diwisch na Facebooku.

Jego post spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem i popularnością oraz poruszył lokalną społeczność. Szybko znalazła się także rodzina, która mogła przygarnąć wszystkie trzy kocięta i zapewnić im opiekę i nowy, ciepły, kochający dom.

facebook.com/kendall.diwisch

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zaciągnąłeś kredyt na mieszkanie? Skorzystaj z zapomnianej ulgi i zaoszczędź kilka tysięcy złotych

2. Film ze szpitala w Wuhan wyciekł do sieci. Nagrano objawy chorej osoby, okropny widok

3. Co niedzielę dokładnie liczyli, ilu mieszkańców idzie do kościoła. Wynik powala a postawa księży oburza

4. Politycy chcieli przepchnąć uchwałę przeciwko LGBT. Udało się, ale pomylili skróty

5. Co się dzieje? Młody ministrant popełnił samobójstwo, kolejny taki przypadek

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski