. YouTube/1984missdaisy/screen
Źródło: YouTube/1984missdaisy/screen
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 5 Lutego 2020

Mały kotek zaatakował pitbulla. Nikt nie spodziewał się jego reakcji

Koty lubią się droczyć, często nawet z większymi od siebie. Ten przeuroczy mały kotek atakujący dorosłego, kilka razy większego od siebie pitbulla rozczuli Wasze serca i rozbawi do łez. A jeszcze bardziej rozczulająca jest reakcja psa. Cały mit o groźnych pitbullach został w tym momencie obalony. Zobaczcie ich niezwykłą więź!

Filmik z udziałem małego rudego kotka i dużej białej suczki rasy pitbull podbija YouTuba. Nagranie to do tej pory ma już prawie 10 mln wyświetleń. Jest naprawdę zabawne i bardzo rozczulające. Roztapia nawet najtwardsze serca!

Strażacy zeszli do piwnicy po pożarze. Wynieśli trzy koty i założyli im maskiStrażacy zeszli do piwnicy po pożarze. Wynieśli trzy koty i założyli im maskiCzytaj dalej

Kotek kontra pitbull. Niezwykła więź zwierzaków. Rozczulające nagranie

Panuje powszechne, i jak się okazuje w większości przypadków chyba błędne, przekonanie, że pitbull to bardzo groźna, agresywna i niebezpieczna rasa psów. Jednak ten pitbull zdecydowanie obala cały ten mit.

Do tej niezwykle chwytającej za serce, zabawne i rozczulającej sytuacji doszło w 2011 roku, jednak mimo upływu czasu, filmik ten nie stracił na swojej popularności. Niespołena kilkutygodniowy kociak w rozczulający sposób droczy się i atakuje dużo większego od siebie psa rasy pitbull. Ten jednak nic sobie z tego nie robi i cierpliwe znowi zaczepki malucha, a w pewnym momencie nawet zaczyna go lizać i pocierać noskiem. Widać, że to piękna przyjaźń, a może nawet miłość. Suczka być może widzi w tym małym kociaku swoje przybrane dziecko.

"Przywiozłam tego małego kotka do domu, a mój pies udźwignął tę nową sytuację bardzo dobrze! Co za słodziak!" - czytamy w opisie pod filmikiem, zamieszczonym przez właścicielkę czworonogów.

Filmik do obejrzenia tutaj: cute kitten with pitbull

ZOBACZ TAKŻE:

1. Teraz prawo jazdy stracisz od ręki. Wystarczy popełnić jeden błąd

2. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Po latach na wierzch wyszedł skandal ws. śmierci Jana Pawła II. Media o tym milczały