. Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 20 Stycznia 2020

Nagranie, które widziała cała Polska. Inspektorzy weszli do mieszkania Mateusza B., znaleźli więcej zwierząt

Kot z Prabut koło Kwidzyna został w brutalny sposób zamordowany przy użyciu metalowej pałki. Sprawca haniebnego czynu, Mateusz B., został w ekspresowym tempie namierzony przez internautów - tysiące osób podawały dalej zarejestrowane przez jego partnerkę nagranie. Teraz w jego domu pojawili się inspektorzy.

Sprawą zamordowanego kota żyła niemal cała Polska. Sprawę nagłośnił Konrad Kuźmiński, Prezes Zarządu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt a o surową karę dla sprawcy wnioskowali publicyści i politycy ze wszystkich stron politycznej barykady.

Atos umierał w bólach pod kościołem. Haniebna postawa księdza i wiernychAtos umierał w bólach pod kościołem. Haniebna postawa księdza i wiernychCzytaj dalej

Zabójca kota, 20-letni Mateusz B. i 19-letnia Klaudia Cz. sami stawili się na komisariaty i usłyszeli zarzuty znęcania się nad kotem ze szczególnym okrucieństwem. Mimo wniosku śledczych, Sąd w Kwidzynie nie zgodził się na tymczasowy areszt pary.

Kot zamordowany przez Mateusza B. mógł nie być jedynym

Inspektorzy z Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt, gdy tylko dowiedzieli się o wypuszczeniu Mateusza B., ruszyli do jego miejsca zamieszkania. Choć zamordowany kot nie należał do mężczyzny, istniało podejrzenie, że może on dokonać kolejnej zbrodni. Intuicja ich nie zawiodła - na miejscu zastali inne zwierzęta.

- Otrzymaliśmy informację, że oskarżony Mateusz B. został zwolniony z aresztu. Nasi inspektorzy podjęli czynności mające na celu potwierdzenie tego faktu oraz sprawdzenie, czy w miejscu przebywania Mateusza B. znajdują się zwierzęta. Na miejscu zastali 2 psy i kota. W obecności policji wszystkie zwierzęta zostały zabezpieczone przez inspektorów OTOZ Animals i trafiły pod naszą opiekę - dowiadujemy się z fanpage`a OTOZ Animals.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Możesz skutecznie obniżyć opłaty za śmieci. Jeden sposób, dzięki któremu oszczędzisz na rachunkach

2. Niesamowite znalezisko w polskiej rzece. Wielu nie mogło uwierzyć, leżało na samym dnie

3. Rafał Trzaskowski dostaje listy z pogróżkami. Boi się najgorszego

4. Nie żyje uznany reżyser z Poznania. Dramatyczna śmierć na przyjęciu

5. Magda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanie

6. Bardzo smutne słowa Salety o zdrowiu jego córki. Nie wygląda to dobrze

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News