Kot. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 31 Grudnia 2019

Kot wrócił do domu po 6 latach. Poruszający do łez finał historii

Kot Tabs zaginął 6 lat temu a jego właściciele pogodzili się z myślą, że już nigdy go nie zobaczą. Niespodziewanie zwierzak wrócił jednak do domu. Historia niestety nie ma dobrego zakończenia.

Mieszkający w Wielkiej Brytanii John i Jude Kinloch byli niezwykle przywiązani do Tabsa. Właściciel kota przez cały czas miał jego zdjęcie ustawione jako wygaszacz ekranu, mimo iż pogodził się z bezpowrotną stratą pupila.

Smutny koniec króla komedii z czasów PRL. Żona nie zdążyła go pożegnaćSmutny koniec króla komedii z czasów PRL. Żona nie zdążyła go pożegnaćCzytaj dalej

Po 6 latach zdarzył się cud. Okazuje się, że Tabs, gdziekolwiek nie spędził czasu od chwili, w której zaginął, nie zapomniał, skąd pochodzi. Zjawił się pod drzwiami państwa Kinloch.

Kot wrócił po latach. Przykry koniec wzruszającej historii

Staruszek pojawił się przed domem swoich właścicieli. Był wycieńczony.

– To wyglądało tak, jakby na nas czekał. Nie możemy uwierzyć, że przeżył ten cały czas sam. Był silniejszy niż nam się wydawało. Mój mąż nie mógł przestać płakać. Ciągle miał zdjęcie Tabsa ustawione jako wygaszacz ekranu i nigdy go nie zmieniał. To tak, jakby ponownie spotkał się ze swoim najlepszym przyjacielem – stwierdziła Jude w rozmowie z agencją SWNS.

Niestety, stan 19-letniego już kota był ciężki. Potwierdził to lokalny weterynarz. Państwo Kinloch postanowili, że zabiorą Tabsa do mieszkania, aby mógł spokojnie odejść. Zdążył poznać nowego pupila małeństwa. Zmarł dwa dni po powrocie.

Kot Tabs po powrocie

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć

3. "Mamy dowody na to, że TVP rozpowszechnia treści przestępcze". Telewizja Polska może mieć bardzo poważne kłopoty

4. Specyficzna uroczystość w polskiej podstawówce. Dzieci przebrane w pasiaki, gazowanie

5. Ciemna strona kardynała Dziwisza. Będzie musiał tłumaczyć się z przeszłości

6. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media