Kot bestialsko okaleczony. https://pixabay.com/pl/photos/policji-aresztowa%C4%87-aresztowania-2122376/Źródło: https://pixabay.com/pl/photos/policji-aresztowa%C4%87-aresztowania-2122376/
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Grudnia 2019

Okaleczył kota na oczach dzieci. Na tym nie poprzestał

Kot został brutalnie okaleczony przez 27-latka. Mężczyzna następnie groził dzieciom, które widziały zajście. O sprawie poinformowała bydgoska policja.

Do zdarzenia doszło niedaleko Solca Kujawskiego. Mężczyzna miał dwukrotnie postrzelić zwierzę z wiatrówki. Następnie skręcił kotu kark, powodując paraliż tylnych łap. Co więcej, trzymaną w rękach wiatrówkę wymierzył w stronę znajdujących się na miejscu dzieci, które były świadkami całej sytuacji. Mężcyzna groził, że pozbawi je życia, jesli o zajściu wspomną rodzicom.

Kot musiał zostać uśpiony

Właściciel brutalnie skrzywdził malutkiego buldoga. Chciał, żeby piesek wyglądał groźniejWłaściciel brutalnie skrzywdził malutkiego buldoga. Chciał, żeby piesek wyglądał groźniejCzytaj dalej

Okaleczonemu zwierzęciu została zapewniona pomoc weterynaryjna, nie zdało się to jednak na wiele. Pracownicy kliniki, do której przewieziono kota, byli zmuszeni go uśpić.

Dzieci opowiedziały o wszystkim rodzicom, dzięki czemu poinformowana o sprawie Policja mogła bez trudu znaleźć sprawcę. 27-latek został aresztowany, a w jego sprawie toczy się postępowanie. Mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzęciem i kierowania gróźb wobec dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków

2. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora

3. Prawda o życiu w willi "Playboya". Modelka wylądowała na ulicy, jej skóra zaczęła gnić

4. Pogoda na Boże Narodzenie 2019. Czy możemy liczyć na śnieg?

5. Polexit jednak realny? Przygnębiające badanie daje do myślenia

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News