Kot zbierający pieniądze
Źródło: Instagram/infobeamerica
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 25 Stycznia 2020

Adoptowali kota, aby łapał myszy. Zaczął przynosić coś innego, nagranie rozwiewa wątpliwości

Kot został adoptowany przez agencję marketingową GuRuStu po to, aby rozprawić się z myszami. Zamiast nich zaczął przynosić coś innego. W rezultacie nieświadome niczego zwierzę przyczyniło się swoim urokiem osobistym do wsparcia szczytnej akcji. Jak to możliwe? Nagranie, które znajdziecie nad artykułem rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Puchaty kocur stał się częścią zespołu agencji marketingowej GuRuStu w Tulsa. Większość czasu w biurze spędzał przy dużym, szklanym oknie. W pewnym momencie pracownicy zauważyli, że obok zwierzaka zaczynają mnożyć się... banknoty.

Tak skandalicznego dania w polskim szpitalu jeszcze nie widzieliśmy. Dostała je pacjentka w 40 tygodniu ciążyTak skandalicznego dania w polskim szpitalu jeszcze nie widzieliśmy. Dostała je pacjentka w 40 tygodniu ciążyCzytaj dalej

Kot nieświadomie wsparł szczytne działanie

Krótkie śledztwo naprowadziło pracowników agencji na źródło nietypowej "dotacji". Między szybami, przy których całymi dniami wylegiwał się kocur, znajdowała się wąska szpara. To właśnie przez nią przechodnie wtykali banknoty po to, aby wejść w interakcję z uroczym kotem. Niedaleko biura funkcjonuje park rozrywki. Opuszczający go klienci zapewne chcieli pobawić się z pięknym zwierzakiem.

Kocur szybko zyskał przydomek CASHnip Kitty. "Zebrane" przez niego pieniądze, agencja postanowiła przeznaczyć na Tulsa Day Center for the Homeless, zajmującą się bezdomnymi zwierzakami. Inicjatywa tak spodobała się opinii publicznej, że nie tylko zapragnęli odwiedzać kociaka. Niektórzy bezpośrednio wysyłali pieniądze na szczytny cel.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Już za tydzień 2 miliony osób będzie płacić więcej o 100 złotych. Podwyżka nie do uniknięcia

2. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach

3. Niewyobrażalnie skrzywdził swojego psa. Sąsiedzi zamiast zareagować, zachowali się haniebnie

4. Beata Tadla mocno o Danucie Holeckiej. Musiało boleć

5. Czego boi się Tadeusz Rydzyk? Dziennikarze zwrócili uwagę na jeden szczegół

6. Wirus Wuhan właśnie dotarł do Europy. Zakażeni cierpią męki