Kot w okrutny sposób dręczony przez 10-latka. Na nagraniach widać jak chłopiec znęca się nad kotem. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.. https://libreshot.com
Źródło: https://libreshot.com
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 3 Stycznia 2020

10-latek z Elbląga produkował skandaliczne filmy. Sąd rodzinny przyjrzy się sprawie

Kot w okrutny sposób dręczony przez 10-latka z Elbląga. Na filmikach, które nagrywał a następnie umieszczał na portalu społecznościowym 10-latek, widać, jak chłopiec znęca się nad kotem, głównie poprzez rzucanie nim. To mogło skończyć się tragicznie. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Chłopiec jest 10-letnim uczniem jednej ze szkół podstawowych w Elblągu w woj. warmińsko-mazurskim. Wymyślił sobie bardzo niegrzeczną i okrutną zabawę. Chłopiec nagrywał i publikował na Facebooku filmiki, na których rzuca kotem. Zwierzęciu na szczęście nic się nie stało, ale mogło skończyć się to tragicznie. Sprawa trafi do sądu rodzinnego, który to zajmie się 10-latkiem. Policję o całej sprawie poinformowali internauci, którzy natknęli się w sieci na te bulwersujące nagrania.

Twój kot wydaje specyficzny dźwięk? Ma dla ciebie ważny komunikatTwój kot wydaje specyficzny dźwięk? Ma dla ciebie ważny komunikatCzytaj dalej

Kot w okrutny sposób dręczony przez chłopca. Głupia zabawa 10-latka mogła skończyć się tragicznie

- Dotarła do nas informacja, że pewien chłopiec na swoim profilu społecznościowym zamieszcza filmy, na których znęca się nad swoim kotem. Policjanci pracujący nad tą sprawą ustalili już tożsamość tego chłopca i będą kierowali informację o jego zachowaniu do sądu rodzinnego - powiedział reporterowi RMF24.pl komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy elbląskiej policji.

Sprawa dotyczy ucznia jednej z elbląskich podstawówek, którym kierowała prawdopodobnie chęć zaistnienia w sieci i być może zdobycia popularności wśród rówieśników, stąd pomysł z nagrywaniem i publikowaniem filmików, na których rzuca kotem do góry i robi nim fikołki. Nic nie tłumaczy takiego zachowania, mamy nadzieję, że chłopiec zrozumiał swój błąd i bardzo tego żałuje. O sprawie zostali już powiadomieni rodzice 10-latka, szkoła i jego wychowawca.

Wiadomo także, że rodzice wraz z synem stawili się już na komendzie policji oraz przeprosili za zachowanie 10-latka i zamieszczone przez niego szokujące filmiki. Przeprosiny ukazały się również na profilu chłopca na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem

3. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

4. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

5. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów