Kot-cyborg - przykra historia zakończona happy endem! Zwierzak robi furorę na Instagramie. instagram.com/vituzzosuperstarŹródło: instagram.com/vituzzosuperstar
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 19 Grudnia 2019

Kot-cyborg. Pokrzywdzony w wypadku zwierzak dostał od lekarzy nowe życie

Kot-cyborg robi prawdziwą furorę na Instagramie. Internauci podziwiają i duchowo wspierają niepowtarzalnego kota. Zwierzę bowiem straciło obie tylne kończyny w wypadu, ale dzięki kochającym właścicielom i wspaniałym lekarzom, zastąpiono je sprężynowymi protezami. Teraz kot może się swobodnie poruszać, bawić się i wydaje się szczęśliwy.

Kot o imieniu Vito stracił dwie tylne łapki w wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło podczas nieobecności jego właścicielek w domu. Jak inforomuje BBC, Silvia Gottardi i Linda Ronzoni wybrały się w podróż poślubną, a kot został sam. Pewnego feralnego dnia Vito wybrał się na spacer, co zdarza mu się często i nie jest niczym złym. Niestety, ten spacer okazał się dla niego nieszczęśliwy. Doszło do wypadku - kot wpadł pod samochód, który zmiażdżył mu tylne kończyny. Konieczna była natychmiastowa amputacja jednej z nich. Drugą próbowano jeszcze uratować, ale niestety nie udało się. Vito otrzymał na początek tymczasowe protezy i niemal od razu rozpoczęto tworzenie dla niego specjalnych protez sprężynowych z elastycznymi stawami.

Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanieNagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanieCzytaj dalej

Kot-cyborg hitem Instagrama! Przykra historia zakończona happy endem

Dla homoseksualnej pary z Sycylii był to cios i bardzo przykre przeżycie, które zapamiętają do końca życia. Jednak historia, która mogła zakończyć się jeszcze tragiczniej, szczęśliwie skończyła się happy endem i teraz para wychowuje swojego wyjątkowego bionicznego kota-cyborga. Vito to ich prawdziwe oczko w głowie! Gottardi i jej żona Ronzoni przygodami kota-cyborga dzielą się na Instagramie, gdzie ma dużo fanów. Zwierzę, mimo tragicznego wypadku, wydaje się doskonale sobie radzić w codziennym życiu i być szczęśliwe.

instagram.com/vituzzosuperstar

instagram.com/vituzzosuperstar

instagram.com/vituzzosuperstar

instagram.com/vituzzosuperstar

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Iberion - grupa mediowa przyszłości

3. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

4. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją

5. Złamał obojczyk uczestnikowi Marszu Równości, może trafić za kratki. Mamy nagranie

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News