Kot. YouTube/Diagonal ViewŹródło: YouTube/Diagonal View
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 30 Lipca 2020

Kot spotyka małego króliczka, który został osierocony. Później robi coś, co jest niespodziewane i zaskoczy każdego

Kot natrafił na osieroconego króliczka. Małe i opuszczone zwierzę potrzebowało opieki. Różnice między nimi nie stanowiły nawet najmniejszej przeszkody. Opublikowano poruszający film, na którym widzimy, jak szybko przypadły sobie do gustu.

Nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie zwierzęta poddawane są przemocy i licznym zaniedbaniom. W mediach społecznościowych nieustannie pojawiają się doniesienia na temat schorowanych i zabiedzonych ssaków. Tym razem jednak mamy do czynienia z zupełnie inną sytuacją. Na YouTube dostępne jest nagranie z udziałem kota, który napotkał osieroconego i samotnego królika. Różnice międzygatunkowe nie stanowiły dla nich żadnego problemu.

Restauracje, które upadły po Restauracje, które upadły po "Kuchennych rewolucjach". Czy Magda Gessler jednak nie umie uratować każdego miejsca?Czytaj dalej

Kot zaadoptował małego króliczka

Adopcja międzygatunkowa nie jest wcale rzadkim zjawiskiem. W ostatnich latach wielokrotnie informowano o przyjaźni między psami a małpami, lisami a kotami, a nawet dzikimi zwierzętami i człowiekiem. Odpowiednie usposobienie, wiek oraz wychowanie są czynnikami, które w znacznej mierze determinują relację, jaką mogą utworzyć ze sobą najróżniejsze gatunki. Czworonogi często wykazują się niebywałym instynktem oraz potrzebą opieki. Dokładnie te same cechy wykazał kot Snagglepuss względem osieroconego króliczka.

Spalony dom nie jest jedyną tragedią w programie Spalony dom nie jest jedyną tragedią w programie "Nasz Nowy Dom", Katarzyny Dowbor. Nie żyje inna uczestniczkaCzytaj dalej

Wyjaśnijmy, że w jednym z domów umieszczono ze sobą koty oraz króliki. Niestety tydzień po narodzeniu Bubblesa, bo tak nazywał się futrzak, zmarła jego biologiczna mama. Osamotnione zwierzę szybko znalazło sobie rodzinę zastępczą. Warto podkreślić, że Snagglepuss również opiekowała się swoimi kociętami. Chwilę po porodzie przygarnęła do siebie uroczego króliczka, mimo różnic gatunkowych. Cała sytuacja została uwieczniona i nagłośniona w mediach społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz

Kot na przedstawionym nagraniu podchodzi do królika po czym zanosi go do swojego siedziska. Osierocone zwierzę przytuliło się do Snagglepussa, a mądra i kochająca kotka zapewniła mu schronienie. Czworonóg pozwolił maluchowi wtulić się do swojego futra. Przedstawione nagranie bije rekordy popularności. Miłość międzygatunkowa potrafi być niezwykle silna. Widzimy, jak w ciągu chwili zwierzęta nie potrafiły się od siebie oderwać. Film autorstwa Diagonal View ma już ponad 12 milionów wyświetleń i aż 35 tysięcy lajków. Widzowie obserwując postawę kotki nie kryją wzruszenia. Z pewnością możemy stwerdzić, że parę czeka długa i szczęśliwa przyjaźń. 

Poniższe zdjęcia pochodzą z kanału Diagonal View na platformie YouTube.

Kot

Kot

Kot

Kot

Kot

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co myśli mężczyzna-ginekolog podczas badania pacjentki? Szczere wyznania lekarzy
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata

Źródło: [YouTube/Diagonal View]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!