. Instagram/sansa.thecatŹródło: Instagram/sansa.thecat
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 25 Września 2020

Oczy nie są najbardziej wyjątkową częścią ciała uroczego kota. Spójrzcie tylko na jego łapy

Sansa, kotka z heterochromią, czyli cechą sprawiającą, że oczy mają różny kolor, ma niesamowitą historię i... nieco więcej palców u przednich łap.

Kotka została znaleziona przez pracowników schroniska w Nowym Yorku na początku tego roku. Szybko udało jej się znaleźć nowy dom. Teraz ma już konto na Instagramie i tysiące obserwujących ją fanów. Wszystko dzięki jej bajecznemu wyglądowi i sześciu palcach u obu przednich łap.

Przełomowa chwila. Właśnie zapadł wyrok w sprawie, w której Tomasz Komenda został niesłusznie skazanyPrzełomowa chwila. Właśnie zapadł wyrok w sprawie, w której Tomasz Komenda został niesłusznie skazanyCzytaj dalej

Kot o sześciu palcach

Kotka została przygarnięta przez 33-letnią Karen, która na co dzień pracuje w poradni zdrowotnej i pomaga pacjentom radzić sobie z poważnymi chorobami. Jak zaznacza, najważniejszym dla niej nie był niecodzienny wygląd kotki, ale fakt, że mogła dać jej ciepły i kochający dom.

- Wraz z mężem poznaliśmy Sansę na specjalnym wydarzeniu w Nowym Jorku, na którym można było adoptować kota. Było tam wiele uroczych zwierząt, ale wciąż wracałam myślami do klatki Sansy, która wtedy nazywała się jeszcze Snow – stwierdziła nowa kocia mama - mówiła.

Prawie milion Polek i Polaków może otrzymywać niższe emerytury, niż do tej pory. Rozpoczęły się prace nad projektemPrawie milion Polek i Polaków może otrzymywać niższe emerytury, niż do tej pory. Rozpoczęły się prace nad projektemCzytaj dalej

Kotka była zaniedbywana przez poprzednich właścicieli i cierpiała na nerwicę. Kiedy Karen i jej mąż podchodzili do klatki zwierzęcia, nie mogli go zobaczyć, bo ze strachu było przez cały czas schowane pod wyściółką.

- Poczułam z nią natychmiastową więź, ponieważ sama mam stany lękowe. Chciałam żeby kotka została częścią naszej rodziny, jeszcze zanim ją zobaczyłam – skomentowała Karen.

Nowy początek dla niesamowitej kotki

Kotka wkrótce po wydarzeniu trafiła do ich domu. Ze względu na swoją historię, potrzebowała dużo czasu, by zaufać nowym właścicielom. Ze swoich kryjówek wychodziła tylko, żeby zjeść. Weterynarz stwierdził u niej rodzaj stresu pourazowego i zalecił stosowanie olejku konopnego. To pomogło. Sansa stała się królową w nowym domu.

Produkty za mniej niż złotówkę. Biedronka szykuje się na szturmProdukty za mniej niż złotówkę. Biedronka szykuje się na szturmCzytaj dalej

Teraz codziennie o 6 rano budzi swoich właścicieli, informując głośnym miauczeniem, że jest głodna. Jeśli nie wstaną na czas, zaczyna zrzucać rzeczy z szafki nocnej, jak na kota przystało. Kotka czuje się o wiele lepiej, co potwierdzają relacje i zdjęcia na jej Instagramie. Karen założyła go z ważnego powodu.

- Chcę dokumentować jej każdy dzień. To podnosi świadomość wśród ludzi i może pozytywnie wpłynąć na sposób patrzenia na koty, które wymagają specjalnej opieki - mówiła.

Kot

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

źródło: [o2.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News