Kot zjadł mężczyznom kawałek wędliny. Został za to okrutnie surowo ukarany.. Pixabay/nileŹródło: Pixabay/nile
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 16 Maja 2020

Porażające, kot zjadł im szynkę, ukarali go w najbardziej możliwy okrutny sposób. Wydarzyło się w lubelskim

Kot zjadł mężczyznom kawałek wędliny. Został za to okrutnie surowo ukarany. Pozbawili go życia. W głowie się nie mieści, jak można się tak zachować względem żywej istoty i dopuścić się jej morderstwa z zimną krwią, a wszystko to w dodatku przez tak błahy powód. Do tej wstrząsającej i wręcz niewiarygodnej sytuacji doszło w woj. lubelskim.

Podłość ludzka i głupota niekiedy nie zna granic. W ferworze złości i zemsty za skradzione i zjedzone przez nieświadomego swego niewinnego przewinienia kota, brutalnie go potraktowali, tłucząc na śmierć.

Wielki strajk, wycie syren i awantura na Nowogrodzkiej. Służby używają gazuWielki strajk, wycie syren i awantura na Nowogrodzkiej. Służby używają gazuCzytaj dalej

Kot zjadł mężczyznom kawałek wędliny. Bestialsko zabili go za to

Sprawcy tej zbrodni już zostali schwytani i usłyszeli zarzuty w sprawie zabicia kota swojej sąsiadki. Zrobili to z premedytacją oraz zimną krwią w ramach zemsty za zjedzone przez niego ich mięso. Sprawa dotyczy dwóch mężczyzn w wieku 59 i 32 lata, mieszkanców gminy Czemierniki w woj. lubelskim. Dopadli zwierzaka i zadali mu kilka śmiertelnych ciosów szpadlem. Zwierzę nie miało szans na przeżycie, a jego oprawcy byli wobec niego bezlitośni.

Do tego porażającego zdarzenia doszło w poniedziałek 11 maja. Właścicielka zabitego kota zadzwoniła na policję i zgłosiła, że jej sąsiedzi zamordowali go w bestialski sposób. Na miejsce szybko przyjechali funkcjonariusze policji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowsze, druzgocące doniesienia ze Śląska. Sytuacja jest gorsza, niż mogliśmy zakładać
2. Już jutro kierowców czekają wielkie zmiany. Dotyczą rządowych restrykcji

Jak wynika z relacji kobiety, zwierzak uciekł i wkradł się na posesję 59-letniego sąsiada. Następnie miał zostać przerzucony z powrotem na jej podwórko i był już martwy, gdy go znalazła. Doszło do zatrzymania przez policję w tej sprawie dwóch podejrzanych mężczyzn. Oboje w chwili zatrzymania byli w stanie upojenia alkoholowego i zostali przewiezieni do aresztu.

Mężczyźni przyznali się do winy, a swój czyn próbowali tłumaczyć w niezwykle absurdalny sposób. Mówili bowiem, że kot rzekomo zjadł wędlinę należącą do 32-latka i to ich tak rozłościło. Oboje usłyszeli już zarzuty. Za swój haniebny czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec obowiązku noszenia maseczek w kilku województwach? Szumowski podaje jeden warunek
  2. Zderzenie hulajnóg elektrycznych w Warszawie. Mężczyzna leżał na ziemi
  3. Przełom w sprawie Iwony Wieczorek? Detektyw twierdzi że wie, gdzie jest ciało
  4. Poruszająca prośba pana Bronisława podbija internet. "Jestem spokojnym, dobrodusznym człowiekiem"
  5. Pan Karol chciał uchronić rodzinę przed zagrożeniem. Sąsiedzi zgotowali mu piekło
  6. Niemcy pilnie apelują do Polski. Sprawa dotyczy tysięcy Polaków

Źródło: o2.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News