Kotlet schabowy. Wallpaperflare.com/Unknown AuthorŹródło: Wallpaperflare.com/Unknown Author
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 14 Sierpnia 2020

Zwyrodnialec okropnie krzywdzi koty w okolicy Torunia. Czy ma na swoim koncie więcej zwierząt?

W ostatnim czasie Toruń obiegła przerażająca wiadomość o seryjnym mordercy, który poluje na koty. Portal „Oto Toruń” donosi, iż w mieści pojawiły się plakaty informujące o bestialskich zbrodniach na czworonożnych pupilach.

Sprawa mordercy zwierząt w Toruniu była już głośna w maju 2020 roku, kiedy to „Super Express” informował o apelu Fundacji Cztery Łapy Toruń, aby pilnować swoich zwierząt, gdyż po mieście grasuje przestępca.

Kolejna manipulacja TVP, aż ciężko uwierzyć. Reporterzy zostali przyłapani na gorącym uczynku, sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoKolejna manipulacja TVP, aż ciężko uwierzyć. Reporterzy zostali przyłapani na gorącym uczynku, sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

 
Morderca kradnie zwierzęta z posesji

 
Kilka miesięcy temu apel fundacji brzmiał następująco: „Ktoś w okolicy kradnie zwierzaki z posesji (tylko te o rudym umaszczeniu) i zabija w okrutny sposób. Koty znikają na kilka dni, a następnie zostają podrzucone z powrotem, ale niestety z odciętymi głowami” – wolontariusze pisali na Facebooku. Sprawa na pewien czas ucichła, jednak pod koniec lipca pojawiły się przerażające plakaty zawieszone przez jednego z właścicieli kotów w Toruniu. „W miniony weekend tj. 25-26.07.2020 r. została zabita moja kotka. Kotce została zrobiona sekcja zwłok w klinice weterynaryjnej wskazująca m. in. Na znaczną ilość krwi w jamie brzusznej. Wyniki sekcji wskazują, że kotka nie zmarła z przyczyn naturalnych i dopuszczono się barbarzyńskiego okrucieństwa” – brzmi treść ogłoszenia.

Europosłanka Magdalena A. ma poważne kłopoty. Zajęła się nią prokuratura, jest akt oskarżeniaEuroposłanka Magdalena A. ma poważne kłopoty. Zajęła się nią prokuratura, jest akt oskarżeniaCzytaj dalej

Głównym celem zwyrodnialca są koty
 

Kot najprawdopodobniej zginął z ręki człowieka. Właściciel, który zdecydował się rozwiesić w Toruniu ogłoszenie zaapelował do innych osób, aby w tym czasie szczególnie zadbali o swoich pupili. Morderca nie ma żadnych oporów przed zabraniem zwierzaka z posesji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość 2. Nie było żadnej kradzieży aparatu słuchowego. Matka wymyśliła napad, żeby dostać odszkodowanie 3. Waloryzacja emerytur 2021 z nową prognozą. Znamy już wstępną stopę podwyżek, wielu się ucieszy

Autor plakatów prosi również o kontakt osoby, których zwierzęta w ostatnim czasie zaginęły lub zmarły w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawą ma zająć się policja, która ustala szczegóły zagadkowych morderstw kotów. Funkcjonariusze zastanawiają się również, czy na swoje ofiary morderca mógł wybrać również inne zwierzęta.
 
Źródło: [„Oto Toruń”, „Super Express”]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła akcja Krzysztofa Rutkowskiego. Na miejscu jest policja. Jedna osoba trafiła do karetki
  2. Nie, 12-letniej Julii nie ukradziono aparatu słuchowego
  3. Za tę zbrodnię Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu 18 lat. Ireneusz M. może wyjść z aresztu po 2 latach?
  4. Sekretny przepis na babcine pierogi. Doskonałe ciasto i przepyszne nadzienie. Danie stanie się hitem każdej kuchni
  5. Wiadomości TVP w poważnych tarapatach? Media dotarły do zadziwiających informacji, chodzi o "ukryte przekazy"
  6. Przywracają kwarantannę, padły ostre słowa premiera. Kraj, w którym mieszka wielu Polaków

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!