Kot. Youtube.com/Rumble ViralŹródło: Youtube.com/Rumble Viral
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 13 Września 2020

Kot żegna zmarłego przyjaciela, widok, którego nie da się zapomnieć. Niewiarygodne, co zrobił, wszystko zostało nagrane

Kot o imieniu Chuey zmarł na raka żuchwy. Było to wstrząsem dla rodziny, która się nim opiekowała, ale również dla jego najlepszego przyjaciela. Drugi kociak był zdruzgotany stratą swojego kompana do zabawy i dzielenia trosk. Choć ciężko w to uwierzyć, zachował się tak, jakby wszystko rozumiał. Pożegnał się z nim, a wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Właścicielka przypuszczała, że opuszczony pupil będzie cierpiał, ale też zdawała sobie sprawę jego dezorientacji. Chciała, aby zrozumiał i wpadła na pomysł, że pozwoli pożegnać się przyjaciołom. Zwłoki zmarłego kociaka pokazała jego najlepszemu przyjacielowi. To niebywałe, co się wydarzyło.

Uwaga, ogromne utrudnienia w PKO BP. Klienci z całej Polski zostali bez dostępu do kontaUwaga, ogromne utrudnienia w PKO BP. Klienci z całej Polski zostali bez dostępu do kontaCzytaj dalej

Kot pożegnał swojego przyjaciela

Big Boy, bo tak nazywa się wrażliwy bohater naszego artykułu, bardzo przeżywał rozłąkę z przyjacielem. Chuey spędzał ostatnie tygodnie swojego życia pod opieką weterynarzy i nie pojawiał się już w domu. Samotnemu Big Boyowi było wszystko jedno. Nie mógł się odnaleźć, całe dnie snuł się po domu, ocierając się o ściany. Ciągle miał nadzieję, że jego kompan zabawy wróci i wyczekiwał go z niecierpliwością.

Uważaj na oszustów udających lekarzy. NFZ przestrzega ludzi w całej Polsce, dochodzi do kradzieżyUważaj na oszustów udających lekarzy. NFZ przestrzega ludzi w całej Polsce, dochodzi do kradzieżyCzytaj dalej

Niestety Chuey zdechł, ponieważ nowotwór złośliwy, który zaatakował jego żuchwę miał zbyt agresywną i zaawansowaną postać. Życie właścicieli się zawaliło, ale nie tylko. To oznaczało, że Big Boy już nigdy nie będzie mógł bawić się ze swoim ulubionym kolegą, ani nigdy już nie spędzą razem czasu. Kobieta, która opiekowała się kotami postanowiła zorganizować im pożegnanie. Nie wiedziała, jak przekazać wieść, tak aby zwierzak zrozumiał, że Chuey już nigdy nie wróci. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła
 

Śmierć zwierzaka, z którym się związaliśmy, może być ogromną stratą, porównywalną ze śmiercią ukochanej osoby lub nawet większą w zależności od człowieka. Śmierć jest bardziej odczuwalna, gdy właściciel podejmuje decyzję o zakończeniu życia pupila poprzez uśpienie.

Opłakiwanie śmierci ukochanej osoby lub ukochanego zwierzaka jest naturalne u ludzi. Nikt nie pomyślałby jednak, że zwierzę również ma tak silne emocje i przeżywa stratę nie mniej niż człowiek. Przy oglądaniu nagrania na myśl przychodzi jedno - koty to niesamowite i kochające stworzenia. Koty potrafią kochać mocno i prawdziwie, a ten film udowadnia, że jeśli ktoś myśli przeciwnie - jest w ogromnym błędzie. Patrząc na to wideo czujemy ból, przez który przechodził ten kot.

Kot początkowo nie wie, co się dzieje. Później przytula "po swojemu" zmarłego przyjaciela. Podchodzi i zaczyna go lizać, całe spotkanie odbyło się niczym rytuał pożegnania.

Czy masz w zwyczaju gotować rosół na udkach od kurczaka? Popełniasz kardynalny błąd, ostrzegają wybitni kucharzeCzy masz w zwyczaju gotować rosół na udkach od kurczaka? Popełniasz kardynalny błąd, ostrzegają wybitni kucharzeCzytaj dalej

kot

kotkotkotkotkotkotkot

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jechał motocyklem, jest w stanie ciężkim. Druzgocące zdarzenie w Warszawie
  2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Nowe ognisko koronawirusa. Wiemy, gdzie zostało wykryte

Źródło: [thefirstnewspaper.com]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!