Kot. Instagram/Jazzy.purrsŹródło: Instagram/Jazzy.purrs
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

Łysy kot stracił oczy, miał straszne życie. Jego wygląd wielu osobom odbiera mowę, ale na całe szczęście dziś ma kochającą rodzinę

Kot stracił swoje oczy. Jego niepełnosprawność sprawiła, że do dziś cieszy się popularnością w mediach społecznościowych. Przykra historia potrzebującego zwierzęcia obiegła media. Jego właściciele należycie o niego zadbali.

Dramatyczna choroba małego Jaspera może porszać. Jego problemy zdrowotne zaczęły się jeszcze w 2013 roku. Właściciele zwierzęcia usłyszeli diagnozę od weterynarza. Okazało się, że niezbędne było usunięcie gałek ocznych czworonoga. Wszystko przez wzgląd na owrzodzenie rogówki w prawym oku. Operacja była jedyną szansą na uratowanie życia Jaspera. Przykra dolegliwość nadała mu niespotykany wygląd.

wtv.pl - portal informacyjny"Wchodzenie do d*** Jacka Kurskiego". Kultowy dziennikarz niedawno przeszedł do TVP, teraz szokujeCzytaj dalej

Kot stracił oczy przez chorobę. Niepełnosprawność przyniosła mu sławę

Całe szczęście, kot mógł liczyć na swoich kochających właścicieli. Opiekunowie zwierzęcia otoczyli je jeszcze większą opieką i troską. Dzięki profesjonalistom oraz ciepłu ogniska domowego Jasper szybko doszedł do siebie. Brak wzroku znacznie wpływa na jego życia. Problemy są jednak skutecznie minimalizowane miłością jego domowników. Kot ma nawet własny profil w mediach społecznościowych. "Mama mówi, że jestem żywym dowodem na to, że koty mają dziewięć żyć. Ale teraz czuję się znacznie lepiej! Cieszę się, że jestem w domu" - czytamy w jednym z wpisów na Instagramie Jaspera.

Prowadząca Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła kulisy pracy w TVP. Co tak naprawdę działo się na planie serialu?Czytaj dalej

Niektórzy mogliby pomyśleć, że jest to chwalenie się lub zdobywanie popularności na nieszczęsciu czworonoga. Warto jednak podkreślić, że działanie może mieć walory edukacyjne. Niezwykle często poszkodowane przez los zwierzęta nie mogą liczyć na adopcję przez wzgląd na swoją niepełnosprawność. Wciąż żyjemy w społeczeństwie, w których przygarnia się czworonog wyglądające, jak z obrazka lub z reklam emitowanych przez stacje telewizyjne.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Blokady na Atlantyku, fatalne prognozy. Zima w Polsce ma być inna niż zwykle, dobrze dla owoców?
 

Kot cieszy się sympatią ponad 60 tysięcy internautów. Posty o jego leczeniu oraz rehabilitacji biły rekordy popularności. Pod hasłem "jazzy.purrs" na platformie Instagram możemy znaleźć konto poświęcone Jasperowi. Każdy, kto chce śledzić historie i wydarzenia z życia zwierzęcia może zaobserwować czworonoga pod tym LINKIEM.

Kot

Kot

Kot

Kot

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłaty
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: [Instagram/Jazzy.purrs]

Bored Panda