. YouTube.com/ EMRO lalster
Źródło: YouTube.com/ EMRO lalster
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 11 Sierpnia 2020

Kot został sam na sam z trzema kaczątkami. Co wydarzyło się później, wprowadza w osłupienie, niespodziewane

Kot został zupełnie sam z malutkimi kaczuszkami. Trzy ptaki wykluły się niedawno. Mama zostawiła je zaraz, gdy przyszły na świat. Wtedy stało się coś niespodziewanego, czego nikt się nie spodziewał.

Zaraz po wykluciu kacza mama odrzuciła maluchy, które zostały pozostawione same sobie. Wtedy kot wkroczył do akcji i przygarnął trzy kaczuszki, opiekując się nimi, jak własnymi kociętami.

Uczestniczka Projekt Lady za wszelką cenę nie chciała, by wyciekło. Do sieci trafiło bulwersujące nagranie, aż trudno uwierzyćUczestniczka Projekt Lady za wszelką cenę nie chciała, by wyciekło. Do sieci trafiło bulwersujące nagranie, aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

Kot uratował życie trzem kaczuszkom

Relacja jaką nawiązał kot z trzema kaczkami jest zaskakująca i jednocześnie godna podziwu. Na nagraniu YouTube na kanale "EMRO lalster", widzimy etapy pielęgnacji i opieki kociaka na małymi ptaszkami. Siedzą razem w kojcu pełnym siana i słomy. Nie tylko je myje i liże, ale również przytula i grzeje swoim ciepłem. Kotka, zamiast je zaatakować lub pożreć, zaadoptowała wyklute kaczuszki i wychowywała je w ramach własnego miotu.

Obok kaczek jednak pojawiają się trzy inne postacie. Okazuje się, że są to trzy kocięta, które wychowują się wspólnie z małymi kaczuszkami. Kot nie tylko dba o swoje potomstwo, ale również o adoptowane. Kaczki również wyglądają na zadowolone i zachwycone towarzystwem kocich maleństw w pobliżu.

Jak wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego po kilku latach od nagłej śmierci? Uwagę przyciąga poruszający szczegół, nie wszyscy zauważyliJak wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego po kilku latach od nagłej śmierci? Uwagę przyciąga poruszający szczegół, nie wszyscy zauważyliCzytaj dalej

Instynkt rodzicielski może być tak silny u zwierząt, że czasami obezwładnia instynkt drapieżnika, zawiązując tym samym niezwykłe relacje między przedstawicielami różnych gatunków.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje jedna z najwybitniejszych Polek
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Zakażeń na weselach jest już tyle, że głos zabrało Ministerstwo Zdrowia. Wyjątkowy apel do Polaków

Wszyscy nauczyliśmy się, że miłość przybiera różne formy. To pojęcie występuje również u zwierząt, które potrafią kochać ponad gatunkowo. Tak jak ludzie adoptują dzieci spoza własnej "rodziny". Mają zdolność kochania i wychowywania potomstwo zwierząt różne gatunkowo. Wiele zwierząt wychowywało maleństwa potrzebujące rodzicielskiej miłości i ochrony. Przedstawiona historia nie jest jedyna, ponieważ istnieją setki przykładów zwierząt wykazujących empatię i instynkt opiekuńczy w stosunku do innych zwierząt w obrębie własnego gatunku i poza nim. Dowodzi to tylko, że zwierzęta potrafią tworzyć i nawiązywać więzi poza potrzebą bezpieczeństwa i po prostu mają one związek z potrzebą opieki i towarzystwa. Poniżej zdjęcia z wzruszającego filmiku znajdującego się na kanale YouTube "EMRO lalster".

Piękne, nieprawdaż?

kot

kotkotkotkotkotkotkot

Źródło: [YouTube.com/EMRO lalster]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pożar, cały budynek w ogniu. Sytuacja jest poważna. Mamy wideo
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Zmieniają warunki wjazdu dla Polaków. Kolejny kraj podjął decyzję w środku wakacji

Padły strzały podczas konferencji Donalda Trumpa. Druzgocące doniesienia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!