Kot. YouTube/Happily/22.11.19/Screen
Źródło: YouTube/Happily/22.11.19/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Września 2020

Mały kot był całkowicie przemoczony. Gest psa, który go mijał skruszy każde serce, niesamowite

Kot potrzebował pomocy. Pies ruszył mu na ratunek. Potrzebujące zwierzę było całe mokre od deszczu. Poruszające nagranie zostało opublikowane na platformie YouTube. Piękna relacja między zwierzętami przełamuje każdy stereotyp.

Zwierzęta nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie potrzebują naszej opieki i troski. Koty oraz psy są uznawane za najlepszych kompanów człowieka. Ich bezinteresowna miłość potrafi wzruszyć. Niestety, wiele osób do dziś traktuje czworonogi, jak zabawki, które można porzucić na pastwę losu, gdy tylko się znudzą. Wokół naszych braci mniejszych narosło wiele stereotypów. Jeden z nich dotyczy nienajlepszych relacji między psami a kotami. Wiele wskazuje na to, że czworonogi potrafią przyjaźnić się międzygatunkowo.

Hit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechuHit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechuCzytaj dalej

Kot otrzymal wsparcie od psa. Piękne nagranie trafiło do sieci

Od wielu miesięcy w mediach społecznościowych widzimy nagrania przedstawiające zaskakujące połączenia zwierząt. Filmy o przyjaźniących się czworonogach biją rekordy oglądalności. Piękne relacje między psami i kotami mogą budzić zachwyt oraz wzruszenie. Na platformie YouTube przedstawiono materiał z udziałem dwóch małych stworzonek. Bezdomny kotek był cały mokry i zmarźnięty. Potrzebująca istotka niespodziewanie otrzymała pomoc od psa.

Uwaga TVN: Niewyobrażalnie wykorzystał uczennicę podstawówki. Uwaga TVN: Niewyobrażalnie wykorzystał uczennicę podstawówki. "Obiecywał jej ślub"Czytaj dalej

Okazuje się, że pomoc wzajemną niosą również zwierzęta z kompletnie róźnych gatunków. Gdy pies zobaczył przemoczonego kota natychmiastowo pobiegł mu pomóc. Jak podaje portal Webniusy.pl, właścicielką małego yotka jest mieszkanka Teksasu, Monika Burks. Jak sama wskazuje, była niezwykle zdziwiona sympatią, jaką zapałały do siebie czworonogi. Widok zmarźniętego kota poruszył ją. Nie chciała pozwolić, by potrzebujące zwierzątko wróciło na ulicę.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Zbiory popularnego polskiego piosenkarza zachwycają. Nikt nie podejrzewał, że uwielbiany artysta w wolnych chwilach zajmuje się ekologicznymi uprawami

Kot otrzymał wsparcie nie tylko ze strony psa, ale też od jego właścicielki. Monika Burks dała zwierzęciu schronienie oraz ciepły posiłek. Chwilę później opiekę nad kotkiem przejął brat kobiety, który nazwał swojego towarzysza "Sheba". Dzięki interwencji psiaka, kotek już więcej nie będzie musiał żyć na ulicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczta Polska nalicza abonament RTV od odbiorników widmo. Mimo tego, że użytkownicy dawno je wyrejestrowali
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: [YouTube/Happily]