Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 24 Stycznia 2020

Nagranie z polskiego kościoła podbija internet. Poznajcie Boży Generator Mocy

Kościół Chwały to protestancki Kościół działający na terenie Warszawy oraz w innych miastach w Polsce. Swoje działania promuje między innymi, publikując nagrania na swoim facebookowym profilu. Nauczanie w wykonaniu pastor Uli Padżorskiej stało się absolutnym hitem polskiego internetu.

Siedziba Kościoła znajduje się w Warszawie na ulicy Skibickiej 5. Jak czytamy, celem Kościoła Chwały jest oddawanie chwały Bogu w codziennym życiu i głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie. "Wierzymy, że reformacja i przebudzenie Europy musi stać się przy udziale silnych Kościołów. Tam, gdzie powstają silne kościoły, owoc przebudzenia jest trwały", czytamy na stronie instytucji.

Wystąpienie pastor Uli Padżorskiej z całą pewnością ma na celu podkreślić wspomnianą "siłę".

Rydzyk do spółki z Chazanem i prawicowymi mediami poszli o krok dalej, niż do tej pory. Rydzyk do spółki z Chazanem i prawicowymi mediami poszli o krok dalej, niż do tej pory. "Dzieci niezagnieżdżone"Czytaj dalej

Kościół Chwały: wchodzenie w nowe wymiary i obszary modlitwy

Kościół zaznacza, że zamierza "wychować młode pokolenie zwycięskich naśladowców Chrystusa". Wystąpienie pastor Podżorskiej z pewnością w tym pomoże. Przywodzi na myśl dwa słowa: "Jestem Zwycięzcą!"

Boży Generator Chwały to "wchodzenie w nowe wymiary i obszary modlitwy". Oddajemy sprawiedliwość pastor Padżorskiej – jej wystąpienie to z całą pewnością nowy wymiar.

"Wyłącz umysł!", apeluje pastor Ula Padżorska. "Czas udostępnić Bogu naszego ducha!", wykrzykuje do zgromadzonych na nauczaniu wiernych. "Udostępnienie!". "Udrożnione duchy! Udrożnione życie!". Momentami ciężko zrozumieć wykrzykiwane przez nią słowa. Na pytanie "po jakiemu to?" internauci odpowiadają: "po duchowemu".

Internauci pokochali nagranie z Bożym Generatorem Mocy w roli głównej. "To jest chyba owo sławetne opętanie...", pisze jeden z nich. Inni z komentujących zaznaczają, że wystąpienie pastor Padżorskiej ich przeraziło.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Już za tydzień dostaniesz kilkaset złotych. Musisz spełnić tylko dwa warunki, aby skorzystać z ulgi

2. Tuż po cumowaniu luksusowego statku pasażer zrobił okropną rzecz. Nie żyje, pozostali nie mogą uwierzyć

3. Uwaga, ktoś znowu truje psy. Właściciele muszą zachować ostrożność

4. Nie obsługują go, bo to "elegancka restauracja". Skandaliczna decyzja prokuratury

5. Co z podwyżką 500 plus? Polacy wyrazili opinię

6. Ale się porobiło. Oczekiwana decyzja papieża Franciszka w sprawie Rydzyka