Kościół przestępstwo. Pexels / PixabayŹródło: Pexels / Pixabay
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 25 Czerwca 2020

Zdumiewające przestępstwo w kościele, dwaj mężczyźni zostali przyłapani. Nie tylko załatwiali swoje potrzeby fizjologiczne

Kościół stał się miejscem zadziwiających czynów dwóch 20-latków z Wielenia. Mężczyźni mieli wewnątrz świątyni nie tylko załatwić potrzeby fizjologiczne, ale także palić papierosy oraz wlać alkohol do kropielnicy. Jak podają przedstawiciele miejscowej policji, sprawcy mogą spędzić w więzieniu nawet dwa lata.

Kilka dni temu w godzinach wieczornych mundurowi z Wielenia zostali wezwani do jednego z lokalnych kościołów. Funkcjonariusze bardzo szybko zareagowali na zgłoszenie i udali się do świątyni, gdzie wcześniej miało dojść do naprawdę zadziwiających, bulwersujących dla wielu katolików czynów.

Atak na klientów jednego banku w Polsce. Uwaga, przestępcy zrobili się wyjątkowo przebiegliAtak na klientów jednego banku w Polsce. Uwaga, przestępcy zrobili się wyjątkowo przebiegliCzytaj dalej

Kościół miejscem zdumiewających działań dwóch młodych mężczyzn

- Skierowani na miejsce policjanci w rozmowie z księdzem ustalili, że nieznani sprawcy w kaplicy kościoła palili papierosy, pozostawiając popiół na klęcznikach oraz niedopałki. Do kropielnicy wlali alkohol, a na podłogę przed wejściem na chór oraz przed wejściem do kaplicy oddali mocz. Mężczyźni znieważyli również krzyż misyjny znajdujący się przed kościołem, przy którym załatwili swoją potrzebę fizjologiczną - poinformowała cytowana przez TVN24 asp. Karolina Górzna-Kustra, reprezentująca miejscową policję.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Masz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfele
2. Papież Franciszek zwrócił się do Polaków. Niespodziewane słowa Głowy Kościoła

Warto zaznaczyć, że funkcjonariuszom bardzo szybko udało się ustalić tożsamość sprawców. Zarzuty w sprawie postawiono już dwóm 20-latkom. Młodzi mężczyźni twierdzili, że rzeczywiście dopuścili się czynów, które zostały im przypisane, jednak doszło do tego po spożyciu dużych ilości alkoholu.

Ostatecznie nie zmienia to jednak faktu, iż obaj mogą ponieść bardzo surowe konsekwencje własnych działań. Jak podało TVN24, 20-latkom grozi obecnie kara pozbawienia wolności do lat 2. Nie wiadomo jednak, jaką decyzję w sprawie podejmie sąd, który wkrótce będzie musiał się nią zająć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzeci sondaż i trzecia porażka obecnego prezydenta. W drugiej turze brakuje mu już 3 pkt. procentowych
  2. Kolejne pieniądze popłyną do Polaków. Prezydent właśnie podpisał ustawę. "Dudowe" 1400 plus
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Niebezpieczna awaria w sieci Orange. Routery i modemy mogą się palić

Źródło: TVN24

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News