Kościół. (zdj, Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj, Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Lipca 2020

W tłumie gości na ślubie Jacka Kurskiego niewielu zauważyło ważnego gościa. Nie tylko Danuta Holecka świętowała z b. prezesem TVP

Kościół w krakowskich Łagiewnikach był miejscem ślubu Jacka i Joanny Kurskich. Świeżo upieczeni małżonkowie zaprosili na uroczystą ceremonię nie tylko swoich najbliższych. Na miejscu stawił się również Jarosław Kaczyński i Danuta Holecka. Nie byli to jednak jedyni goście zaproszeni przez byłego prezesa TVP.

Przypomnijmy, że w 2015 roku doszło do rozwodu między Jackiem i Moniką Kurskimi. Warto podkreślić, że para swój ślub zawarła przed ołtarzem. Wywołało to niemałe trudności przy zawarciu nowego małżeństwa kościelnego. Dzięki interwencji biskupów udało się unieważnić dawną relację, dzięki czemu były prezes Telewizji Polskiej ponownie sformalizował swój związek, tym razem z Joanną Kurską. 

Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachemWszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachemCzytaj dalej

Kościół w Krakowie był miejscem ślubu Jacka i Joanny Kurskich

Nie jest to jednak jedyne osiągnięcie, jakim może poszczycić się Jacek Kurski. Już w najbliższej przyszłości może on ponownie objąć stery w TVP. Przypomnijmy, podczas ostatniego zebrania Rady Mediów Narodowych omawiano wybór nowego prezesa Telewizji Polskiej. Sprawę tę komentował sam Krzysztof Czabański.

Nieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuNieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuCzytaj dalej

- Ta sprawa będzie na pewno omawiana, ponieważ porządek dzienny powstaje w ten sposób, że są zgłaszane propozycje przez wszystkich członków Rady. Przewodniczący rady nadzorczej oddelegowany na prezesa to siłą rzeczy sytuacja tymczasowa i wymaga ona zmiany. Na pewno ten temat się pojawi - powiedział Krzysztof Czabański w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Znana para na uroczystości w sanktuarium w Łagiewnikach zaprosiła rozpoznawalne osobistości. Do krakowskiego kościoła przybyli Danuta Holecka, Michał Adamczyk, Jarosław Kaczyński, a nawet Ryszard Terlecki. Okazuje się, że państwa Kurskich odwiedziła również była premier Beata Szydło. Wizyta europarlamentarzystki zaskoczyła przedstawicieli mediów. Przypomnijmy, że została ona zastąpiona Mateuszem Morawieckim, który do dziś pełni funkcję Prezesa Rady Ministrów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowsze informacje ws. rekonstrukcji rządu, znane nazwiska mogą się pakować. Jarosław Kaczyński nie pozostawił wątpliwości
2. Nowe świadczenie dla polskich seniorów. Cały Sejm zgodny, nie mniej niż 2,4 tys. zł

Kościół w krakowskich Łagiewnikach nie był jedynym miejscem, które odwiedzili Kurscy. "Gazeta Wyborcza" wskazuje, że chwilę po zakończeniu obrzędu para wspólnie z Jarosławem Kaczyńskim udali się na Wawel, aby złożyć kwiaty na grobie nieżyjącej pary prezydenckiej. Panna młoda w chwili składania kwiatów przed trumną Marii i Lecha Kaczyńskich miała na sobie suknie ślubną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek z udziałem autobusu w Warszawie. Jedna osoba ranna
  2. Ile wynoszą wydatki na pierwszą damę? Kancelaria Prezydenta tego nie wie
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. 7 osób nie żyje, 60 jest rannych. Nie mieli szans, wiadomości ze świata są tragiczne

Źródło: [Pudelek/Wirtualne Media]