Kornelia, 16-latka z Konstancina, została brutalnie zamordowana w lesie. Są nowe wieści w tej sprawie.. FacebookŹródło: Facebook
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 3 Maja 2020

Wiemy co dzieje się z młodymi ludźmi, oskarżonymi o zabójstwo 16-letniej Kornelii. Nowe informacje

Kornelia, 16-latka z Konstancina, została brutalnie zamordowana w lesie przed dwie młode osoby. Są nowe wieści w tej sprawie. Jaki los spotkał jej oprawców, co się z nimi teraz dzieje?

Według dziennikarzy Polsat News, morderstwo 16-letniej Kornelii, której ciało zostało znalezione w lesie przed tygodniem, przypominało egzekucję.

Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąTomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąCzytaj dalej

Kornelia została brutalnie zamordowana w lesie. Są nowe wieści w tej sprawie

16-latka z Konstancina pod Warszawą 11 lutego br. zniknęła bez śladu. Dziewczyna długo nie wracała do domu. Kiedy nie pojawiła się na noc, jej rodzina postanowiła zawiadomić policję. Poszukiwania trwały 2,5 miesiąca, niestety bezskutecznie. W końcu na ciało nastolatki natrafił przypadkowy przechodzień. Miało to miejsce 26 kwietnia na terenach leśno-łąkowych przy ul. Mickiewicza. Zwłoki przykyte były liśćmi.

Policja zatrzymała w tej sprawie dwie młode osoby, które usłyszały zarzuty. Zarzut zabójstwa spadł głównie na 25-letniego Patryka B, ale postawiono go także uczestniczącej w zbrodni nieletniej Martynie S. Mężczyzna złożył obszerne wyjaśnienia oraz przyznał się do winy. Trafił na trzy miesiące do aresztu. Dziewczynę, która jest współwinna morderstwa, umieszczono w schronisku dla nieletnich.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Donald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życia
2. Pieniądze klientów największego banku w Polsce zagrożone. Instytucja apeluje

- W stosunku do Martyny S. sąd (Wydział Rodzinny i Nieletnich) zastosował środek w postaci umieszczenia w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy. Sąd przekazał sprawę nieletniej na wniosek prokuratora do dalszego prowadzenia prokuraturze. Sąd podzielił stanowisko prokuratora, że istnieją podstawy pociągnięcia nieletniej do odpowiedzialności na zasadach określonych w Kodeksie karnym" - powiedział cytowany przez Polską Agencją Prasową Mirosław Chyr z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Kornelia zginęła z rąk oprawców od strzałów z broni pneumatycznej oraz przyduszenia. Teraz dziennikarze Polsat News ujawnili szokujące kulisy tej zbrodni. Jak się okazje, jej śmierć mogła być zaplanowano przez sprawców już dużo wcześniej i mogła być czymś w rodzaju egzekucji. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Pacjent wszczął awanturę w przychodni. Doszło do rękoczynów, jedna osoba ranna
  3. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  4. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  5. Episkopat namawia do chodzenia do kościoła. "Można wybrać inne dni tygodnia"
  6. Mają tylko kilka godzin na opuszczenie domu. Tłumy wyszły na ulice w zagranicznych miastach

Źródło: Radio Zet / Polsat News / PAP