kora. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Lutego 2020

Sipowicz uderza w przyjaciółkę Kory po jej zarzutach. "Przez 5 lat choroby odwiedziła ją raz"

Kora zmarła w lipcu 2018 roku. Wokalistka zespołu Maanam i ikona polskiego rocka odeszła po długiej walce z rakiem. Jej śmierć wstrząsnęła wieloma Polakami i jej mężem Kamilem Sipowiczem. Jednak czas leczy rany, żałoba kiedyś w końcu musi się skończyć i tak oto jakiś czas temu media obiegły wieści, że Kamil w końcu znalazł nową miłość. Wybranką okazała się dużo młodsza od niego fanka Kory. Niektórzy krytykują ten związek, a wśród nich jest przyjaciółka artystki Hanna Bakuła, która postanowiła wypowiedzieć się na temat jego nowego związku. Malarka nie kryje swojego niezadowolenia.

- Pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy - napisał jakiś czas temu Kamil Sipowicz w specjalnym oświadczeniu na Facebooku, informując o nowym związku.

Od śmierci Kory latem miną już dwa lata. Jej mąż Kamil Sipowicz bardzo przeżył stratę ukochanej i długo żył w żałobie, smutku i tęsknocie za nią. Z czasem w końcu znalazł nową miłość, czym sam podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wśród wielu pozytywnych komentarzy i ciepłych słów, pojawiają się także słowa krytyki. Niektórzy wyraźnie cieszą się, że Kamil układa sobie życie na nowo i jest szczęśliwy oraz kibicują jego nowemu związkowi, inni zaś krytykują i oceniają. Do grona tych drugich należy Hanna Bakuła, która uważa się za przyjaciółkę Kory i ma prawo do wypowiadania się na tematy jej dotyczące oraz to wszelkich ocen i zarzutów. Kobieta twierdzi bowiem, że to za szybko na nowy związek i uderzyła tą wypowiedzią w Kamila Sipowicza w jednym z wywiadów. Na jego odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Jurek Owsiak wyraził żałobę w przejmujący sposób. Niezwykłe pożegnanie lidera Budki SufleraJurek Owsiak wyraził żałobę w przejmujący sposób. Niezwykłe pożegnanie lidera Budki SufleraCzytaj dalej

Kora nie była przyjaciółką Hanny Bakuły? Zaprzecza temu jej mąż Kamil Sipowicz i odpowiada na zarzuty  

Hanna Bakuła skrytykowała nowy związek Kamila Sipowicza w programie "Super Show" Pauliny Koziejowskiej. Jej zdaniem Olga Sipowicz nie chciałaby, by Kamil tak szybko angażował się w nową miłość.

- Każdy chce wierzyć, że jest niezastąpiony i wyjątkowy i że już po nim potop, że już po nim nic nie będzie. Myślę, że nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną. Oczywiście w filmach amerykańskich żona, umierając, mówi: „ułóż sobie życie jak najszybciej, najlepiej z moją najlepszą przyjaciółką”, nie wiedząc, że on już ma ułożone, właśnie z tą przyjaciółką. Ona mu pozwala na coś, co on już ma. Natomiast Olga Sipowicz sobie nie wyobraziła, że jej miejsce raz, dwa, trzy może zająć inna osoba… Myślę, że może za szybko - powiedziała Hanna Bakuła w programie.

Kamil Sipowicz w odpowiedzi podkreślił, że Olga Sipowicz i Hanna od dłuższego czasu nie utrzymywały ze sobą kontaktu, więc nie ma tutaj mowy o żadnej przyjaźni.

- Hanna Bakuła nie była blisko Kory, więc nie wiedziała, co ona uważała w ostatnim okresie życia. Przez 5 lat jej choroby odwiedziła Korę może z jeden raz. To była znajomość dawno temu, ale nie przyjaźń, więc ona nie ma pojęcia, o czym mówi. Przykro mi na te słowa, ale prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Kamil Sipowicz jest też zdania, że można kochać kilka osób jednocześnie i że to w niczym nie przeszkadza. Jest przekonany, że pragnie jego szczęścia i chciałaby, by dzielił się nim z drugą, inną osobą oraz kochał i był kochany, gdyż najgorsza jest samotność.

- Można kochać dwie osoby. Uważam, że miłość jest niepodzielna. Miłość zaczyna się od miłości, tak jak Kora powiedziała, i można kochać wiele osób. Chyba wielu ludzi tego doświadcza. Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra - powiedział mąż Kory w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł

2. Katastrofa samolotu w USA. Wszyscy pasażerowie i pilot zginęli

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Benedykt XVI w ciężkim stanie. Smutne, podjęto decyzję o jego dalszych losach