. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 5 Lutego 2020

Przyjaciółka Kory przerwała milczenie. Mocne, krytyczne słowa

Kora odeszła w lipcu 2018 roku po długiej walce z rakiem. Wybitna polska piosenkarka, wokalistka zespołu Maanam, uznawana za ikonę polskiego rocka. Jej śmierć wstrząsnęła wieloma Polakami, a w szczególności jej mężem Kamilem Sipowiczem. Niedawno w mediach pojawiły się informacje, że Kamil w końcu znalazł nową miłość. Jego wybranką okazała się dużo młodsza od niego fanka Kory. Wiele osób krytykuje ten związek. Wśród nich jest nawet bliska przyjaciółka artystki.

Od śmierci Kory latem miną już dwa lata. Jej mąż Kamil Sipowicz bardzo przeżył jej odejście i długo żył w żałobie, smutku i tęsknocie za ukochaną. Z czasem w końcu znalazł nową miłość, czym nawet sam podzielił się jakiś czas temu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wśród wielu pozytywnych komentarzy i ciepłych słów, pojawiają się także słowa krytyki. Niektórzy wyraźnie cieszą się, że Kamil układa sobie życie na nowo i jest szczęśliwy oraz kibicują jego nowemu związkowi, inni zaś krytykują i oceniają. Do grona tych drugich należy chociażby bliska przyjaciółka Kory, która twierdzi, że to za szybko na nowy związek.

- Pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy - napisał w specjalnym oświadczeniu na Facebooku Kamil Sipowicz, informując o nowym związku.

Kinga Duda zarobi więcej od ojca. Bajońskie sumyKinga Duda zarobi więcej od ojca. Bajońskie sumyCzytaj dalej

Kamil Sipowicz skrytykowany przez przyjaciółkę Kory za jego nowy związek. "Myślę, że to za szybko"

Partnerką Sipowicza jest sporo młodsza Sylwia. Jednak nie to przeszkadza przyjaciółce Kory. Twierdzi bowiem, że to za szybko. Szczególnie, że - jak donoszą media - para ponoć już mieszka ze sobą od jakiegoś czasu. Przyjaciółka Kory Hanna Bakuła postanowiła wypowiedzieć się w tej sprawie.

Hanna Bakuła skrytykowała nowy związek Kamila Sipowicza w programie "Super Show" Pauliny Koziejowskiej. Jej zdaniem Kora nie chciałaby, by Kamil tak szybko angażował się w nową miłość.

- Każdy chce wierzyć, że jest niezastąpiony i wyjątkowy i że już po nim potop, że już po nim nic nie będzie. Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną. Oczywiście w filmach amerykańskich żona, umierając, mówi: „ułóż sobie życie jak najszybciej, najlepiej z moją najlepszą przyjaciółką”, nie wiedząc, że on już ma ułożone, właśnie z tą przyjaciółką. Ona mu pozwala na coś, co on już ma. Natomiast Kora sobie nie wyobraziła, że jej miejsce raz, dwa, trzy może zająć inna osoba… Myślę, że może za szybko - powiedziała przyjaciółka Kory w programie.

Kamil Sipowicz natomiast jest jednak zgoła innego zdania. Twierdzi bowiem, że można kochać kilka osób jednocześnie i że to w niczym nie przeszkadza. Jest też zdania, że Kora z pewnością pragnie jego szczęścia i chciałaby, by dzielił się nim z drugą, inną osobą oraz kochał i był kochany, gdyż najgorsza jest samotność.

- Można kochać dwie osoby. Uważam, że miłość jest niepodzielna. Miłość zaczyna się od miłości, tak jak Kora powiedziała, i można kochać wiele osób. Chyba wielu ludzi tego doświadcza. Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra - powiedział mąż Kory w jednym z wywiadów.

A jakie jest Wasze zdanie?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Ponad milion Polaków musi pilnie wymienić dowód osobisty. W innym przypadku grozi im kilka tysięcy złotych kary

2. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Dramatyczne doniesienia o mamie Madzi. Kwestią czasu było, aż do tego dojdzie