Konstancin. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 2 Maja 2020

Tragiczne i najnowsze detale śmierci 16-letniej Kornelii ujrzały światło dzienne. "To była egzekucja"

Konstancin: policja bada zabójstwo 16-latki. Według ustaleń śledczych została zamordowana przez 25-letniego Patryka B.

Zabójstwo najprawdopodobnie wydarzyło się 11 lutego. Wtedy to Kornelia nie wróciła na noc do domu a jej zaniepokojeni rodzice zgłosili sprawę na policję. Według ich relacji usłyszeli, że dziewczyna prawdobnie uciekła po prostu z domu i niedługo sama wróci. Dzisiaj rodzina oskarża policję o bezczynność.

Zaskakujące wyniki nowego sondażu. PiS na niespodziewanej pozycji, dlaczego?Zaskakujące wyniki nowego sondażu. PiS na niespodziewanej pozycji, dlaczego?Czytaj dalej

Konstancin: egzekucja 16-latki

Wg ustaleń Polsat News, powołującego się na śledczych wynika, że Kornelia wyszła z domu ze swoją koleżanką Martyną Sz., która zaprowadziła ją na jeden z parkingów w Konstancinie. Tam czekał na nie Patryk B.. Dwudziestopięciolatek wycelował w głowę Kornelii z broni pneumatycznej i strzelił kilka razy. Następni, wspólnie z Martyną Sz. udusili swoją ofiarą, upewniając się co do jej śmierci. Ciało zdecydowali się zakopać w lesie. Tam 26 kwietnia natrafił na niej przypadkowy przchodzień.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Poczta Polska wprowadziła do sprzedaży nietypowe maseczki. Można się zdziwić
2. Biedronka ujawniła listę płac. Zarobki w sieciówce robią wrażenie, aż trudno uwierzyć

- W komunikatach śledczy wskazują, że zbrodni dokonano z błahych powodów i w wyniku młodzieżowych porachunków. Wiemy że Martyna Sz. i Patryk B. są parą. Być może Kornelia stanęła na drodze ich relacji - relacjonuje reporter Polsat News Rafał Mierzejewski.

- To się w głowie nie mieści. Jak można kogoś zabić nawet za coś? Możesz iść na policję, możesz się pokłócić, kogoś uderzyć, ale nie zabić. Nie wiem, co się stało. - mówi matka Kornelii w rozmowie z Polsat News - To niewyobrażalne. Nie mogę sobie wyobrazić, czy ona się broniła, co ona wtedy czuła, to są niewyobrażalne rzeczy - powiedziała Marela Krassowska.

Martyna Sz. i oraz Patryk B. usłyszeli zarzut zabójstwa do którego się przyznali. W środę w Konstancinie odbyła się wizja lokalna podczas której odtworzono przebieg zabójstwa oraz ukrycia zawłok. Podczas wizji musiała interweniować policja, mieszkańcy Konstancina chcieli zlinczować morderców.

W wywiadzie dla Polsat News prokurator zajmująca się śledztwem mówiła co dalej stanie się dwójką morderców. W stosunku do Martyny S. sąd zastosował środek w postaci umieszczenia w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy. Sąd przekazał sprawę nieletniej na wniosek prokuratora do dalszego prowadzenia prokuraturze. Sąd podzielił stanowisko prokuratora, że istnieją podstawy pociągnięcia nieletniej do odpowiedzialności na zasadach określonych w Kodeksie karnym - dodała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Czy sklepy będą zamknięte 2 i 3 maja? Zakaz handlu, kiedy?
  4. Ratownik medyczny z mazowieckiego pogotowia był zakażony. Niestety nie żyje
  5. Zabójca nastoletniej Kornelii nie miał litości. Właśnie on doprowadził do niewyobrażalnej tragedii
  6. Najnowsze, oficjalne dane z Chin ws. koronawirusa są porażające. Aż trudno uwierzyć

Źródło: Polsat News

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News