Zdjęcie kolacji szpitalnej wywołało burzę. fot. Michał Sporoń, facebook.com/profile.php?id=100005202703112Źródło: fot. Michał Sporoń, facebook.com/profile.php?id=100005202703112
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Listopada 2019

Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach. Rozpacz

Kolacja pacjentki po dwóch udarach przeraża. Od lat w Polsce dużo się słyszy na temat jedzenia szpitalnego, który to, niestety, pozostawia wiele do życzenia. Pacjenci i bliscy chorych często skarżą się na marną jakość i ilość serwowanych posiłków. Mowa zarówno o obiadach, jak i śniadaniach i kolacjach. Ostatnio w mediach społecznościowych głośno zrobiło się o Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach.

W ostatnich dniach media społecznościowe obiegło zdjęcie kolacji, która została zaserwowana pacjentce tarnogórskiego szpitala. Kobieta jest po dwóch udarach oraz ma przepracowane 40 lat. Internauci nie kryją oburzenia.

Będzie kolejna obniżka wieku emerytalnego? Zaproponowano poważne zmianyBędzie kolejna obniżka wieku emerytalnego? Zaproponowano poważne zmianyCzytaj dalej

Kolacja w szpitalu wywołała burzę

- Kolacja stulecia w szpitalu w Tarnowskich Górach, podana pacjentce po dwóch udarach, która przepracowała w tym kraju 40 lat. Chlebek, margaryna i kawałek serka topionego. Co o tym sądzicie? - napisał Pan Maciek na Facebooku. Wpis ten ma ponad 2 tys. udostępnień.

W sprawę fatalnej kolacji szpitalnej zaangażował się radny miasta - Pan Michał Sporoń.

- Kontrakt na catering w naszym Szpitalu Wielospecjalistycznym wygrała firma Impel catering, po trzykrotnym ogłoszeniu przetargu. Kwota trzyletniego kontraktu to 3 miliony zł, 1 000 000 zł / 365 dni ~ 2740 zł na dzień. Jeśli pomyślimy o jednym pacjencie, to kwota rzędu 12 zł wydawana na posiłki jednodniowe. Albo będziemy ratować życie, albo będziemy dokładać do posiłków – taką odpowiedź uzyskałem na sesji Rady Powiatu. - czytamy na profilu radnego.

facebook.com/michalsporon

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nastolatka pokonała pół przejścia dla pieszych, kiedy z impetem wjechał w nią samochód. Później potrącił ją drugi

2. Rodzice dużo stracą na wyższej płacy minimalnej. Szczegół, o którym władza milczy

3. Tylko jeden kraj mógł być o to podejrzany. "Wycofują się z Eurowizji przez homofobię"

4. Matka mordercy Adamowicza przerwała milczenie. Jej słowa rozdzierają serce i dają do myślenia

5. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie

6. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News