Kogel-mogel. VOD TVP/Materiały TVPŹródło: VOD TVP/Materiały TVP
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 17 Września 2020

Pamiętacie Kasię Solską z kultowego filmu ”Kogel-mogel”? Los nie był dla niej łaskawy

„Kogel-mogel” to jedna z najbardziej kultowych komedii polskiego kina. Film Romana Załuskiego do dzisiaj cieszy się niesamowitą popularnością i jest często emitowany na antenach głównych stacji telewizyjnych w Polsce. Jak potoczyły się losy aktorki, która zagrała Kasię Solską?

„Kogel-mogel” powstał w 1988 roku, nic więc dziwnego, że fani komedii z utęsknieniem czekali na kontynuację przygód Kasi (Grażyna Błęcka-Kolska) i pozostałych bohaterów. W 2019 roku premierę miała trzecia część serii „Kogel-mogel”, a w 2021 r. do kin ma wejść czwarta część kultowego filmu. Producenci starają się, aby film mógł ukazać się 6 stycznia.

Był pewny, że ma wyłączony mikrofon. Nagle wszyscy w Sejmie usłyszeli wulgarne hasłaBył pewny, że ma wyłączony mikrofon. Nagle wszyscy w Sejmie usłyszeli wulgarne hasłaCzytaj dalej

Co się stało z Kasią z filmu „Kogel-mogel”?

Grażyna Błęcka-Kolska, która zagrała Kasię, dzięki filmowi zyskała ogromną popularność. Wydawało się, że „Kogel-mogel” pomoże jej rozwinąć swoją karierę aktorską i sięgać po jeszcze lepsze role filmowe. Tak jednak się nie stało. Krótko po filmie, kobieta poznała Jana Jakuba Kolskiego, znanego reżysera, w którym zakochała się bez pamięci i szybko wyszła za mąż. Od ślubu, aktorka posiadająca ogromny talent grywała tylko w produkcjach męża, całkowicie odpuszczając inne propozycje angażu. Ostatecznie doszło do sytuacji, w której stała się bardziej rozpoznawalna ze względu na znanego męża niż swoje osiągnięcia na dużym i małym ekranie.

Emerytury będą wyższe? Do końca roku na konta emeryckie trafią dodatkowe pieniądze od rząduEmerytury będą wyższe? Do końca roku na konta emeryckie trafią dodatkowe pieniądze od rząduCzytaj dalej

Toksyczny związek gwiazdy „Kogla-mogla”


W mediach zaczęły pojawiać się informacje o zdradach Jana Jakuba Kolskiego i jego braku zainteresowania żoną. Ich związek trwał prawie 10 lat. Aktorka przyznała, że ich relacja była toksyczna, a sam mężczyzna często opowiadał jej o swoich zauroczeniach i romansach. Ostatecznie Grażyna Błęcka-Kolska postanowiła się rozwieść.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu 2. Gessler pokazała przepis na obłędne pieczone ziemniaki. Sekretem ich smaku jest aromatyczna przyprawa 3. Odeszła z TVP w atmosferze skandalu. Co teraz robi była gwiazda "Pytania na śniadanie"?

To nie koniec tragedii kobiety. W 2014 roku w wypadku samochodowym zginęła jej 23-letnia córka. Samochód prowadziła aktorka. Kobieta straciła panowanie nad autem podczas ulewy na drodze. Samochód uderzył w latarnię. Po kilku latach Grażyna Błęcka-Kolska pozbierała się po wszystkich dramatach, które ją spotkały i wróciła do aktorstwa. Zagrała w trzeciej części serii „Kogel-mogel”.

Nieoficjalne: Krzysztof Kononowicz w ciężkim stanie. Miał doznać rozległego udaruNieoficjalne: Krzysztof Kononowicz w ciężkim stanie. Miał doznać rozległego udaruCzytaj dalej


Źródło: [zycie.news]
 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono ważne zmiany w rentach i emeryturach. Uważaj szczególnie na jedną kwotę, inaczej stracisz pieniądze
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?