kogel mogel. Kadr z filmu "Kogel-mogel"Źródło: Kadr z filmu "Kogel-mogel"
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 11 Sierpnia 2020

Gwiazda filmu "Kogel-mogel" ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Boi się o swoje życie?

Kogel-mogel przez lata przyciągał widzów przed telewizory. Niestety, jedna z najważniejszych gwiazd serii, Katarzyna Łaniewska jest poważnie chora. Aktorka ma poważne problemy ze wzrokiem. Cierpi na zwyrodnienie plamki żółtej, które wkrótce może całkowicie pozbawić ją wzroku.

Katarzyna Łaniewska przez swoją chorobę praktycznie przestała wychodzić z domu. Niestety, nawet poruszanie po znanych trasach we własnym lokum sprawia jej coraz większe problemy. Swoich ról musiała zacząć uczyć się ze słuchu.

Prowadzący Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typuCzytaj dalej

Kogel Mogel 4 

Swoimi problemami Katarzyna Łaniewska podzieliła się na łamach Super Expressu. - Niestety, taki mój los. Widzę już tylko światło, zarysy postaci i przedmiotów. W domu poruszam się stałą trasą, którą znam doskonale, a roli uczę się ze słuchu - mówi w rozmowie z tabloidem. Dwa lata temu zmarł mąż aktorki, od tamtego czasu mieszka w domu sama.

Katarzyna Łaniewska próbowała leczyć swoje problemi z oczami. Niestety, zwyrodnienie plamki żółtej jest bardzo kosztownym schorzeniem - Na początku pomagały mi zastrzyki, które przyjmuje się do oka, każdy kosztował ponad 3 tys. zł. Przyjęłam ich prawie 30 - zdradziła w rozmowie z Super Expressem.

TVP Info znowu zaliczyło kompromitującą wpadkę, mówi pracownica o. Rydzyka. Przedstawiono fałszywe zdjęcieTVP Info znowu zaliczyło kompromitującą wpadkę, mówi pracownica o. Rydzyka. Przedstawiono fałszywe zdjęcieCzytaj dalej

Problemy ze wzrokiem poważnie utrudniły Katarzynie Łaniewskiej pracę - Córka i wnuczek nagrywają mi dialogi na dyktafon, a ja to sobie potem odtwarzam i zapamiętuję. Rodzinę mam wspaniałą - zdradza aktorka - Nie rozpaczam, bo wiem, że Pan Bóg ma dla mnie taki plan. Przyjmuję to z pokorą i cieszę się, że mimo choroby wciąż mogę pracować - dodaje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Decyzja już zapadła. Emerytury sporo wzrosną dla jednej z grup społecznych
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Polacy przestali płacić rachunki za jedną usługę. Liczba dłużników rośnie lawinowo

Kogel-mogel dał jej sławę, jednak może stracić wzrok. Wygląda więc na to, że udział aktorki w rozpoczętej niedawno produkcji filmu Koniec świata, czyli kogel-mogel będzie możliwy. W lipcu tego roku media informowały, że prace na planie ruszyły pełną parą. Premiera filmu planowana jest na styczeń 2021 roku. Film jest wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Poprzednia część kultowej serii pt. "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" była najchętniej oglądanym filmem 2019 roku (ponad 2,4 mln widzów w kinach). 

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"
  2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Nowe ognisko koronawirusa nad polskim morzem. Z dnia na dzień przybywa zakażonych

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!