Katarzyna Skrzynecka. Instagram i Piotr Molecki/East NewsŹródło: Instagram i Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 8 Września 2020

Fani wytknęli wpadkę Katarzynie Skrzyneckiej. Nie zostawili na niej suchej nitki

Katarzyna Skrzynecka miała zostać przyłapana na retuszowania swojego zdjęcia. Zdaniem fanów, aktorka, która już niedługo pojawi się na dużym ekranie w filmie „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”, starała się wyszczuplić swoją sylwetkę w programie graficznym.

Retuszowanie zdjęć to częsta praktyka wśród gwiazd i celebrytów. Czasami jednak te próby kończą się wpadką. Tak też miało być tym razem, w przypadku Katarzyny Skrzyneckiej.

Zaproponowali mu pół miliona rubli i samochód za kota. Jego odpowiedź była jednoznacznaZaproponowali mu pół miliona rubli i samochód za kota. Jego odpowiedź była jednoznacznaCzytaj dalej 

Czy aktorka „Kogel Mogel 4” retuszowała swoje zdjęcie?

Katarzyna Skrzynecka w ostatnim czasie przeszła niesamowitą metamorfozę. Schudła 20 kg, zmieniła fryzurę i popracowała nad stylem ubierania. Jak przyznaje, wszystko dzięki diecie wegańskiej, którą od jakiegoś czasu stosuje. Swoją metamorfozę dokumentuje na Instagramie, na którym ma już prawie 130 tys. obserwujących. Ostatnie zdjęcie gwiazdy wzbudziło jednak podejrzliwość wśród internautów, którzy zauważyli, że Skrzynecka mogła przerobić fotografię, aby wyglądać na niej szczuplej. Dotychczas aktorka na każdym kroku szczyciła się swoją naturalnością i uważała, że jest to jej ogromny atut.

Widzowie mają dość, na Wiadomości TVP posypały się gromy. Jacek Kurski nie wytrzymałWidzowie mają dość, na Wiadomości TVP posypały się gromy. Jacek Kurski nie wytrzymałCzytaj dalej 

Wyretuszowane zdjęcie pod prysznicem?

Jurorka programu „Twoja twarz brzmi znajomo” i gwiazda filmu „Kogel Mogel 4” zamieściła na Instagramie humorystyczne zdjęcie, na którym widać ją stojącą pod prysznicem z parasolem w ręku. Ciało gwiazdy okryte jest białym ręcznikiem. Internauci od razu zwrócili uwagę na delikatne zmiany w kształcie kabiny prysznicowej, która jest wygięta w nienaturalny sposób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne
2. Stanisława Celińska po latach dowiedziała się zatrważającej prawdy. "Od lat mnie truły"

Duża część internautów dopatrzyła się, że zakrzywienia występują w tym miejscach, gdzie znajdują się podejrzanie szczupłe ramiona aktorki. Wprawne oko może zauważyć również wcięcia w talii, które powodują wykrzywienie płytek. Czy Katarzyna Skrzynecka korzystała z aplikacji graficznych do zmiany swojej sylwetki? Na to pytanie odpowiedź zna tylko ona sama. Internauci wiedzą jednak swoje.
 

Katarzyna Skrzynecka pod prysznicem

Źródło: [Radio ZET]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sondaż zaufania z historycznym wynikiem. Trzaskowski na podium
  2. Robotnicy przebili rurę z gazem. Ogromna ewakuacja szkoły, strażacy zamknęli ulice
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone