Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 4 Lutego 2020

Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

Kobieta w ciąży, której nierozsądne zachowanie zostało zarejestrowane przez kamerę w tramwaju, cudem uniknęła śmierci. Mimo czerwonego światła wtargnęła na tory, prosto pod rozpędzony pojazd.

Do zdarzenia doszło 28 stycznia tego roku w alei Pokoju w Częstochowie. Ciężarna kobieta została potrącona przez tramwaj. W zupełnym roztargnieniu wtargnęła na tory, mimo śmiertelnego zagrożenia. Nagranie z wypadku zostało zarejestrowane przez kamerę przednią, znajdującą się w pojeździe.

Próbował zrobić jej zdjęcie bez ubrań. Była sprytniejsza, teraz poszukuje go policjaPróbował zrobić jej zdjęcie bez ubrań. Była sprytniejsza, teraz poszukuje go policjaCzytaj dalej

Kobieta w ciąży wpadła pod tramwaj

Film został opublikowany przez MPK "ku przestrodze". Widać na nim, jak kobieta wbiega prosto pod tramwaj. Towarzyszy jej mężczyzna.

- Ku przestrodze publikujemy nagranie zdarzenia, do którego doszło w ubiegłym tygodniu przy skrzyżowaniu al. Pokoju z al. Wojska Polskiego #inczestochowa. Do potrącenia przez tramwaj dochodzi z winy pieszego. Kobieta cudem wychodzi ze zdarzenia bez obrażeń zagrażających życiu i...ciąży, w której się znajduje. Uważajcie na tramwaje w ruchu miejskim! Kolejna osoba, która przez pośpiech czy nieuwagę przejdzie przez torowisko na czerwonym świetle może nie miec tyle szczęścia...Przekażcie dalej! - czytamy w poście MPK na Facebook`u.

Kobiecie na całe szczęście nic się nie stało. Ze względu na ciążę została przewieziona do szpitala, gdzie przeszła badania profilaktyczne.

ZOBACZ TAKŻE:

1. WHO ogłosiła alarm ws. koronawirusa. Zagrożenie zdrowia na skalę światową

2. Oszukał mapy Google w banalny sposób. Lepiej im bezgranicznie nie ufać

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski