Źródło:Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 4 Lutego 2020

Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

Kobieta w ciąży, której nierozsądne zachowanie zostało zarejestrowane przez kamerę w tramwaju, cudem uniknęła śmierci. Mimo czerwonego światła wtargnęła na tory, prosto pod rozpędzony pojazd.

Do zdarzenia doszło 28 stycznia tego roku w alei Pokoju w Częstochowie. Ciężarna kobieta została potrącona przez tramwaj. W zupełnym roztargnieniu wtargnęła na tory, mimo śmiertelnego zagrożenia. Nagranie z wypadku zostało zarejestrowane przez kamerę przednią, znajdującą się w pojeździe.

Próbował zrobić jej zdjęcie bez ubrań. Była sprytniejsza, teraz poszukuje go policjaPróbował zrobić jej zdjęcie bez ubrań. Była sprytniejsza, teraz poszukuje go policjaCzytaj dalej

Kobieta w ciąży wpadła pod tramwaj

Film został opublikowany przez MPK "ku przestrodze". Widać na nim, jak kobieta wbiega prosto pod tramwaj. Towarzyszy jej mężczyzna.

- Ku przestrodze publikujemy nagranie zdarzenia, do którego doszło w ubiegłym tygodniu przy skrzyżowaniu al. Pokoju z al. Wojska Polskiego #inczestochowa. Do potrącenia przez tramwaj dochodzi z winy pieszego. Kobieta cudem wychodzi ze zdarzenia bez obrażeń zagrażających życiu i...ciąży, w której się znajduje. Uważajcie na tramwaje w ruchu miejskim! Kolejna osoba, która przez pośpiech czy nieuwagę przejdzie przez torowisko na czerwonym świetle może nie miec tyle szczęścia...Przekażcie dalej! - czytamy w poście MPK na Facebook`u.

Kobiecie na całe szczęście nic się nie stało. Ze względu na ciążę została przewieziona do szpitala, gdzie przeszła badania profilaktyczne.

ZOBACZ TAKŻE:

1. WHO ogłosiła alarm ws. koronawirusa. Zagrożenie zdrowia na skalę światową

2. Oszukał mapy Google w banalny sposób. Lepiej im bezgranicznie nie ufać

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News