Koty
Źródło: Pixinio
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 19 Listopada 2019

Pani Krysia wiedziała, że umiera. Niezwykle przygotowała swoje ukochane kotki na własną śmierć

Koty, które przebywały u Pani Krystyny z Łodzi były całym jej światem. Kobieta bardzo im się poświęciła. Opiekowała się nimi i dbała o nie, niemal jak o własne dzieci, których nie miała. Jednak przyszedł czas, kiedy Pani Krystyna zaczęła zdawać sobie sprawę z tego, że koniec jej życia jest bliski. Wtedy postanowiła zadbać o przyszłość swoich kotów.

Koty miały u Pani Krystyny zapewnioną doskonałą opiekę. W sumie było ich aż siedem. Pani Krystyna wiedziała, że wkrótce umrze, a stan jej zdrowia z dnia na dzień się pogarszał. W sposób niezwykle rozczulający postanowiła zadbać o przyszłość kotów i przygotować je na swoje odejście. Kicia, Miki, Żabka, Laluna, Balbinka, Matylda i Ciuciusia trafiły do schroniska, a wraz z nimi siedem teczek i list, ze wszystkimi ważnymi informacjami odnośnie kotów. Pani Krystyna o pomoc poprosiła swoją przyjaciółkę - Panią Teresę.

Uratowany psiak był skrajnie wychudzony. Skandaliczne zachowanie właścicielaUratowany psiak był skrajnie wychudzony. Skandaliczne zachowanie właścicielaCzytaj dalej

Pani Krystyna zabezpieczyła swoje koty

Pani Teresa spełniła jej prośbę i napisała list, który był skierowany do pracowników łódzkiego schroniska, do którego trafiły koty. Pani Krystyna nie mogła zrobić tego samodzielnie, gdyż stan zdrowia jej na to już nie pozwalał. Oprócz listu, do schroniska trafiło również siedem teczek, każda w innym kolorze, w których to zgromadzona jest dokumentacja medyczna wszystkich kotów.

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt ze schroniskiem. Koty są na tyle zadbane i zdrowe, że nie ma konieczności przeprowadzania obowiązkowej kwarantanny i mogą trafić od razu do nowego domu.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 98-letnia kobieta anioł z warszawskich Bielan. Poświęciła się dla kotów

2. Pracownicy Caritasu przerywają milczenie. Ujawniają skrajną patologię w kościelnej organizacji

3. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem

4. Chwilę przed finałem Jurek Owsiak ujawnia kulisy walki o emisję WOŚP w TVP. „Co się tam u Was dzieje?"

5. Czeka nas seria dramatycznych zdarzeń. Jackowski przewidział losy Roberta Lewandowskiego i jego kolegów