Martyna Wojciechowska. Instagram.com/martyna.world/ - kadr z wideoŹródło: Instagram.com/martyna.world/ - kadr z wideo
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 13 Września 2020

"Kobieta na krańcu świata": Martyna Wojciechowska została potrącona samochodem. Sprawca wypadku po prostu odjechał

"Kobieta na krańcu świata" to program, który wymaga wielu poświęceń. Martyna Wojciechowska pracuje w wyjątkowo ekstremalnych warunkach na planie podczas kręcenia swojego programu. Podczas jednego z nagrań została potrącona przez samochód.

"Kobieta na krańcu świata" ukazuje życie w wielu innych, odmiennych kulturach z perspektywy kobiety. Reportaże cieszą się od lat popularnością, a Polki i Polacy mogą podróżować razem z Wojciechowską bez wychodzenia z domu.

Wstrząsające nagranie obiega całą Polskę. We wsi tata z synem rzucili się na policjantów, interweniujących w ich sprawieWstrząsające nagranie obiega całą Polskę. We wsi tata z synem rzucili się na policjantów, interweniujących w ich sprawieCzytaj dalej

"Kobieta na krańcu świata": Martyna Wojciechowska potrącona autem, wszystko się nagrało

Można mówić tu o sporym szczęściu Martyny, ponieważ podczas nagrywania filmiku mogło dojść do tragedii. Na oficjalnym Instagramie podróżniczki widzimy filmik, gdy idąc ulicją Bejrutu, opowiadała o nastrojach jakie panują w Libanie. Nagle poczuła uderzenie, to było lusterko od samochodu. Kierowca, który jechał za dziennikarką nie zatrzymał się i oscentacyjnie uderzył w jej rękę, nawet się nie zatrzymując. Sama Wojciechowska była nieco zaskoczona.

Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadekCzytaj dalej

 – Dzisiejszy dzień na planie programu „Kobieta na krańcu świata" w miarę spokojny... miał być, ale pan mnie potrącił samochodem. Moja wina, źle szłam. W każdym razie w miarę spokojny, chociaż w Libanie, w Bejrucie generalnie niespokojnie, czuć tę atmosferę napięcia i tragedii – jedna po drugiej, które wydarzyły się. To będzie momentami smutny odcinek, ale wierzę, że bardzo, bardzo potrzebny. Pozdrawiam, prosto z Bejrutu – mówiła na nagraniu Martyna Wojciechowska.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła
 

Na szczęście Martynie Wojciechowskiej nic poważnego się nie stało, oprócz lekkich otarć i kilku siniaków. W Bejrucie jednak sytuacja jest na tyle napięta, że dziennikarka miała prawo się przestraszyć, zwłaszcza, że wydarzyło się to zupełnie przypadkowo na środku ulicy i w biały dzień.

Zajadali się sosem, dopóki nie zobaczyli co leży na dnie słoika. Odrażające odkrycieZajadali się sosem, dopóki nie zobaczyli co leży na dnie słoika. Odrażające odkrycieCzytaj dalej

"Kolejny dzień nagrań programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Przyjechałam do Bejrutu, żeby spotkać się z wyjątkową Kobietą i opowiedzieć Wam Jej historię. Niedługo będziecie mieli okazję Ją poznać. A jak obecnie wygląda codzienność w Libanie? Czuć, że nastroje są napięte, ludzie są już zmęczeni chaosem politycznym, gospodarczym, brakiem perspektyw i tragicznym w skutkach wybuchem, który miał miejsce miesiąc temu. Wczorajszy pożar to kolejna tragedia, z którą Libańczycy muszą się zmierzyć.
M." - pisała Martyna Wojciechowska przy filmiku na swoim Instagramie/@martyna.world. 

"Kobieta na krańcu świata" to program, który wymaga wielu wyrzeczeń i niejednokrotnie napędził Martynie staracha. Sama dziennikarka często mówi o tym, ile kosztują ją wyprawy, jakie to poświęcenie, a przede wszystkim wysiłek fizyczny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłaty
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie