Kobieta o złotym sercu ratuje koty
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 18 Listopada 2019

98-letnia kobieta anioł z warszawskich Bielan. Poświęciła się dla kotów

Pewna starsza Pani z warszawskich Bielan to prawdziwa miłośniczka kotów i kobieta o naprawdę wielkim sercu. Jej miłość i poświęcenie dla tych małych istot nie zna granic!

Podczas gdy na świecie dzieje się wiele zła i ludzie potrafią dopuszczać się okrutnych czynów, między innymi na zwierzętach, niektóre sytuacje i gesty dokonywane przez osoby o wielkich sercach podnoszą na duchu i sprawiają, że odzyskuje się wiarę w ludzi. Ze swej szlachetnej postawy słynie pewna 98-letnia staruszka, mieszkanka warszawskich Bielan. Całą historię opisała na swoim profilu w serwisie Facebook Pani Monika Krokosz-Perkowska.

Jeden z uratowanych tygrysów przeżył wyjątkową gehennę. Zoo w Poznaniu ujawniaJeden z uratowanych tygrysów przeżył wyjątkową gehennę. Zoo w Poznaniu ujawniaCzytaj dalej

Kobieta o złotym sercu

- Na warszawskich Bielanach, po sąsiedzku, nieopodal mnie, mieszka niezwykła osoba, Pani Maria. Jest najstarszą w okolicy opiekunką bezdomnych i wolno żyjących kotów. W tym roku skończyła 98 lat i jest nadal aktywna! Jej podopieczny, z którym jest bardzo zżyta, ma 18 lat. Pani Maria opiekuje się nim, odkąd wraz z bratem pojawił się na podwórku przed jej blokiem. Brat znalazł dom, on został... Przez te lata na podwórku pojawiały się różne koty i wszystkie zawsze dostały pomoc. Ze wszystkich został już tylko on... Pani Maria zdecydowanie twierdzi, że chce żyć, dopóki będzie żył jej kot. - napisała Pani Monika w swoim poście na Facebooku.

Warto brać przykład z tej starszej Pani. Dobro wraca do nas zawsze po stokroć!

facebook.com/monika.krokoszperkowska

ZOBACZ TAKŻE:

1. Myśliwi nie znają granic? Znaleziono żubra z odciętą głową

2. Ujawniono cennik usług pogrzebowych w parafiach. Drogo?

3. To oni uratowali tygrysy z Koroszczyna! Poznaliśmy prawdziwych bohaterów

4. Majka Jeżowska wspiera środowiska LGBT. Ujawnia, że w dzieciństwie była bardzo religijna