Kluby Gazety Polskiej
Źródło: Twitter/PolskaNormalna
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 9 Lutego 2020

Kluby Gazety Polskiej przyjechały do stolicy bronić reformy sądownictwa. Na nagraniu przekleństwa, okrzyki i plucie

Kluby Gazety Polskiej przyjechały wczoraj do Warszawy z całego kraju aby okazać poparcie dla reform sądownictwa, wdrażanych przez PiS. Przed Trybunałem Konstytucyjnym zebrały się setki osób. Wśród nich opozycjoniści z czasów PRL, obywatele pokrzywdzeni przez sądy i zwolennicy obecnej władzy. Niestety, nie obeszło się bez kontrowersji.

Organizatorem wydarzenia jest znany opozycjonista z czasów PRL, Adam Borowski. W rozmowie z PAP podkreślał, że zależało mu na tym aby ulicznych demonstracji nie kojarzyć wyłącznie z tymi, organizowanymi przeciwko reformom.

- Zadałem sobie trud i przejrzałem Traktat Lizboński. Tam wymiar sprawiedliwości nie podlega kompetencjom UE. To jest nasze suwerenne prawo – mówił Borowski w czasie manifestacji.

Tadeusz Rydzyk ma mroczną przeszłość. Zatrważające fakty, o których nikt nie wiedziałTadeusz Rydzyk ma mroczną przeszłość. Zatrważające fakty, o których nikt nie wiedziałCzytaj dalej

Na miejscu obecny był również redaktor naczelny Gazety Polskiej, Tomasz Sakiewicz. Pod gmach TK zjechali się czytelnicy medium z całego kraju. Niestety, jak udało się uchwycić na kilku nagraniach, nie zawsze byli pokojowo nastawieni.

Kluby Gazety Polskiej w akcji

Na nagraniach zamieszczonych przez popularny Twitterowy profil "PolskaNormalna" widać jak członkowie klubów Gazety Polskiej "witają się" ze swoimi przeciwnikami. Z niewiadomych przyczyn jednym z padających wyzwisk są "pedały". Nagranie zobaczyć możecie nad artykułem.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same

2. Będzie bardzo niebezpiecznie. Wiele krajów wydało ostrzeżenia, Polska jest zagrożona przez Ciarę

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą