Klan kadr z serialu.
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 18 Grudnia 2019

Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu

Klan jest nie tylko jednym z najpopularniejszych ale i najdłużej emitowanych w telewizji, polskich seriali. Na stałe, bądź przelotnie w jego odcinkach pojawiały się gwiazdy, takie jak Kaja Paschalska, czy zmarła przed rokiem Agnieszka Kotulanka. Jedną z postaci, które widzowie szczególnie cenią, jest Barbara Milecka, grana przez Aldonę Orman. Niewiele osób wie przez co prywatnie przeszła aktorka.

Orman, przed dołączeniem do obsady Klanu na stałe w 2001 roku, zachorowała na sepsę. O tragicznych skutkach i przebiegu choroby opowiedziała ostatnio w rozmowie z Olkiem Sikorą i Małgorzatą Tomaszewską. Niewiele osób wie, że na skutek sepsy zapadła w śpiączkę, która zakończyła się śmiercią kliniczną.

Dostałeś wiadomość takiej treści od znajomego? Pod żadnym pozorem nie odpisujDostałeś wiadomość takiej treści od znajomego? Pod żadnym pozorem nie odpisujCzytaj dalej

Gwiazda serialu Klan przeżyła śmierć kliniczną

Orman miała w sobie wiele siły. Przez 4 lata cały czas przebywała w szpitalu. Choroba utrudniała jej również pracę na planie.

– Praktycznie przez 4 lata ciągle leżałam w szpitalu. Tydzień na zewnątrz, trzy tygodnie w szpitalu i tak było w kółko. Przyjeżdżając na zdjęcia do "Klanu" często najpierw musiałam pojechać do szpitala, by dostać kroplówki i różne rzeczy by funkcjonować normalnie i dać radę później mieć cały dzień zdjęcia (...). Myślę, że po takich sytuacjach, w których przeżywa się sepsę, a sepsę przeżywa 4 % ludzi, to jest długi proces dochodzenia do normalności, zdrowia – opowiedziała Orman w „Pytaniu na śniadanie".

Aktorka uważa, że choroba nauczyła ją patrzeć na życie w bardziej optymistyczny sposób.

– Najważniejsze jest to, jaką naukę wyciągamy z tych wszystkich rzeczy, które są dla nas trudne. Takie trudne momenty to jest nasza nauka. Ważne żeby po tym patrzeć na ludzi inaczej. Jak najwięcej dobra generować, dobroci, serdeczności. Im więcej generuję dobra, tym więcej go do mnie wraca. Podświadomość przyciąga super dobre rzeczy - wyznała.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków

2. Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieci

3. Bestialsko okaleczył kota na oczach dzieci. Na tym nie poprzestał

4. Dostałeś wiadomość takiej treści od znajomego? Pod żadnym pozorem nie odpisuj

5. W środę Polki i Polacy masowo wyjdą na ulicę. Znamy mapę

6. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz