Klan TVP Małgorzata Ostrowska Królikowska. YouTube / Seriale TVP / Klan - Grażynka inteweniuje - scena z odc.2339Źródło: YouTube / Seriale TVP / Klan - Grażynka inteweniuje - scena z odc.2339
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 28 Sierpnia 2020

Groźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanów

Klan, jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji, nieodłącznie kojarzy się wielu widzom z postacią odgrywaną przez Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Artystka poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że brała udział w bardzo niepokojącym, groźnym incydencie. Szybko postanowiła więc ostrzec fanów przed podobnym zagrożeniem.

Klan pozostaje nieodłączną częścią ramówki TVP od 1997 roku. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek, występuje w serii od samego początku. Jako że fani interesują się nie tylko jej życiem zawodowym, ale i prywatnym, artystka niedawno ruszyła z własnym kontem na Instagramie. Jak ujawniła, pierwsze kroki na platformie pomógł jej stawiać syn, Antoni. To właśnie on zachęcił matkę do założenia pierwszego profilu w aplikacji.

Służby ratownicze nie wyrabiają, dantejskie sceny. Żywioł uderzył z niespodziewaną mocąSłużby ratownicze nie wyrabiają, dantejskie sceny. Żywioł uderzył z niespodziewaną mocąCzytaj dalej

Klan: artystka z popularnego samochodu wzięła udział w niebezpiecznym zajściu

"Ja wcale nie chcę być silna... Pewnie Instagram sprawia, że jestem tak postrzegana. Dzieci wkręciły mnie w niego po stracie Pawła, a jak już zaczęłam być na nim obecna, nie mogłam się wycofać (...) Zobaczyłam tam mnóstwo życzliwych osób. To otworzyło mnie na ludzi", powiedziała Ostrowska-Królikowska, cytowana przez Pudelek za magazynem Gala.

Przepracowały w TVN po 15 lat. Teraz Kinga Rusin otrzymała od niej SMS-a, znamy jego treśćPrzepracowały w TVN po 15 lat. Teraz Kinga Rusin otrzymała od niej SMS-a, znamy jego treśćCzytaj dalej

To właśnie za pośrednictwem Instagrama artystka przekazała wieści o niepokojącym incydencie, w którym uczestniczyła. Jak się bowiem okazało, na jej auto w czasie jazdy niespodziewanie runęła gałąź dużego drzewa. "Uważajcie na spadające gałęzie!!! Ta wbiła się w mój samochód", przekazała Ostrowska-Królikowska, ostrzegając fanów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Smutne informacje o Wałęsie. Nikt nie wiedział, media odkryły przypadkiem
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Nowy podatek 1350 zł może być rozszerzony. Władza chce, by był powszechniejszy

Pudelek szybko skontaktował się z artystką, aby dowiedzieć się, jak się czuje i czy nic jej się nie stało. Na szczęście gwiazda Klanu jest cała i zdrowa, jednak incydent naprawdę ją przestraszył. "Jechałam ze zdjęć z pofarbowanymi włosami i tuż przede mną spadła gałąź. (...) Dzięki Bogu pod koła, a nie na maskę, bo byłaby masakra. (...) Mam kawał gałęzi w zderzaku i tyle", poinformowała redakcję plotkarskiego medium.

Klan Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaŹródło zdjęcia: Instagram / Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Źródło: Pudelek / Instagram / Małgorzata Ostrowska-Królikowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, ścieki znów płyną do Wisły. Trzaskowski potwierdził
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda