klan. PIOTR LISZKIEWICZ/East NewsŹródło: PIOTR LISZKIEWICZ/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 22 Sierpnia 2020

Czy to koniec "Klanu", zniknie z TVP? Niepokojące wieści dla wszystkich fanów serialu, przyszłość produkcji jest niejasna

"Klan" jest emitowany od 1997 roku. Serial wymyślił Wojciech Niżyński, a najnowsze doniesienia nie są pozytywne. Twórca produkcji jest zaniepokojony przyszłością i postanowił poinformować o tym widzów.

"Klan" to najstarszy serial polski, jesli chodzi o nieprzerwaną emisję i liczbę odcinków. W 1997 roku wygrał konkurs na nową polską telenowelę, deklasując przy tym m.in. "Złotopolskich".

Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiUwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiCzytaj dalej

"Klan" zniknie z TVP?

Główny twórca i producent nie wie, co będzie dalej z emisją słynnego "Klanu". Jest coraz bardziej zaniepokojony, opowiedział o swoich rozterkach i obawach na antenie radia Newonce. Problem postanowił nagłośnić "Fakt". Fani oczekują od kwietnia na dalszy ciąg perypetii rodziny Lubiczów i nie tylko. Podczas pandemii koronawirusa całkowicie zawieszono całe przedsięwzięcie i emisję w TVP. Obostrzenia uniemożliwiły realizację kolejnych odcinków. Juz pod koniec sierpnia "Klan" ma wrócić na ekrany, jednak nikt nie wie na jak długo. Zakończenie emisji przypada na 3 listopada. Wszyscy zaangażowani w produkcję zadają sobie pytanie "Co dalej?".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragiczne doniesienia polskiej policji. 11 ofiar śmiertelnych, 88 rannych
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Wyjdziesz na grzyby i skończysz z mandatem 500 zł. Brzmi jak żart, ale o wpadkę łatwo

- Teraz kończymy sezon. To będzie emitowane we wrześniu i październiku. Nie wiemy, jak to będzie dalej. Emisja kończy się 3 listopada. Prowadzimy teraz rozmowy na okres od 4 listopada do końca czerwca na przedłużenie sezonu – mówił Wojciech Niżyński na antenie radia Newonce.

30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagował30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagowałCzytaj dalej

Najbardziej zatrważające jednak słowa dotyczą przyszłości.  - Nie wiemy, jak to będzie dalej - mówił producent i twórca serialu Wojciech Niżyński. 

Razem z zakończeniem produkcji pracę straciłoby mnóstwo osób. Nie tylko realizatorzy, operatorzy i scenarzyści, ale również aktorzy, których większość niezmiennie od 23 lat bierze czynny udział w powstawaniu serialu i jego ogromnym sukcesie. Warto wspomnieć, że "Klan" otrzymał aż 11 telekamer w latach: 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2006, 2008, 2011 i 2013.

Główne role od 1997 roku odtwarzają Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Izabela Trojanowska, Paulina Holtz, Kaja Paschalska, Joanna Żółkowska, Tomasz Bednarek, Jacek Borkowski i Piotr Swend. 

Jak informuje "Fakt", taka sytuacja nie miała miejsca nigdy wcześniej, a wszelkie umowy były podpisywane z dużym wyprzedzeniem. Obecnie pewne są jedynie emisje odcinków "powtórkowych", które można będzie obejrzeć na TVP Seriale. 

Źródło: [Teleshow.wp.pl, Fakt]

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Prawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwo
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Niemal cała Polska objęta alertami, będzie bardzo niebezpiecznie. Wydano ostrzeżenia
  4. Krzysztof Kononowicz znęcał się nad szczeniakiem podczas "patostreamu"? Skandaliczne nagranie
  5. Ogromna awaria w TVP, spaliły się serwery. "Emisja zagrożona", internauci komentują
  6. Pilny apel sanepidu. Trwają poszukiwania pasażerów pociągu, jeden z nich był zakażony

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!