Klan. Kadr z serialuŹródło: Kadr z serialu
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 13 Lutego 2020

Gwiazda ,,Klanu" trafiła do szpitala. Przykre wieści dla fanów serialu

Klan to polski serial obyczajowy, emitowany od 1997 roku. Jedną z najbardziej lubianych postaci jest Paweł Lubicz, w którego wciela się Tomasz Stockinger. Okazuje się, że aktor od długiego czasu ma problemy ze zdrowiem, a jego wątek zostanie zawieszony.

Tomasz Stockinger gra w serialu od początku. Wielu widzów nie wobraża sobie tej produkcji bez niego. Z tego też względu wieść o jego kiepskim stanie zdrowia zasmuciła część widowni. 10 lutego do mediów wypłynęła informacja o jego problemach zdrowotnych.

Nastolatki z Ostródy zaatakowały starszego kolegę. Nagranie wyciekło do sieciNastolatki z Ostródy zaatakowały starszego kolegę. Nagranie wyciekło do sieciCzytaj dalej

Gwiazda z serialu ,,Klan" w szpitalu

Od kilku dni fani starają się dotrzeć do informacji na temat obecnego stanu zdrowia aktora. Syn aktora skomentował to następująco: ,,Odpowiadając na bardzo duże zainteresowanie stanem zdrowia mojego Taty, pragnę uspokoić wszystkich jego sympatyków, znajomych, kolegów i koleżanki. Tata ma się coraz lepiej, dochodzi do siebie i jesteśmy pełni nadziei, że wróci do świetnej formy sprzed kilku tygodni. Będzie to jednak wymagało trochę czasu. Dlatego bardzo proszę o uszanowanie jego potrzeby spokoju i wypoczynku. W pilnych sprawach proszę kontaktować się ze mną, ale, choć robię, co mogę, nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie maile, telefony i smsy. Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, to nie będziemy udzielać żadnych innych informacji".

Mamy nadzieję, że serialowy Lubicz wróci szybko na plan. Taką nadzieję ma też jego syn: ,,Gorsze wiadomości mam dla tenisowych przeciwników Taty. Z pewnością nie raz Was jeszcze ogra!". Wszyscy z niecierpliwością czekają na dalsze wieści.

Życzymy powrotu do zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny

2. Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widok

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Aktorka legendarnego serialu na TVP ma nowotwór w ostatnim stadium. Wystosowała poruszający apel do swoich fanów

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News