Kinga Rusin pod ostrzałem prawicy. DDTVN screen z programuŹródło: DDTVN screen z programu
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Grudnia 2019

Kinga Rusin pod ostrzałem po ostatnim odcinku DDTVN. Do studia zaproszono grupę ministrantów

Kinga Rusin prowadziła jeden z ostatnich odcinków DDTVN. Do studia zaproszeni zostali ministranci, którzy zasłynęli nagraniem swojej wersji popularnego, polskiego hitu "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari. Dziennikarka, rozmawiając z chłopakami, wyraziła swoją opinię na temat kościelnej muzyki.

"Pierwsza amatorska superprodukcja Ministranckiej Wytwórni Muzycznej" ma już 1,3 mln wyświetleń. Oryginalne słowa piosenki zostały przerobione na bardziej "pobożne". Dzięki inwencji ministrantów, możemy usłyszeć, że: "Ona by tak chciała służyć ze mną, nosić albę i pomagać księżom, ona by tak chciała dzwonić ze mną, brać kadzidło, potem iść z pateną".

Tadeusz Rydzyk mówi o TVN. Tak daleko jeszcze nie zabrnąłTadeusz Rydzyk mówi o TVN. Tak daleko jeszcze nie zabrnąłCzytaj dalej

Przeróbka stała się na tyle popularna, że jej autorzy zostali zaproszeni do śniadaniówki. Prowadząca program Kinga Rusin zaczęła tłumaczyć, dlaczego jej zdaniem, wesoły utwór nie przypomina religijnych pieśni i kolęd.

Kinga Rusin ocenia utwór ministrantów

- Ja mam inne wyobrażenie o kościele. Polski kościół jest bardzo taki kostyczny, ma swoje tradycje, swoje założenia. Większość pieśni nawet, słuchajcie, bożonarodzeniowych, wesołych pieśni, jest smutna - powiedziała.

Jej wypowiedź została udostępniona na Twitterze i wzbudziła niezrozumiałe emocje. Niestety, komentujące nagranie osoby, posuwały się do wulgarnych wyzwisk.

- Jak zabrzmi "BÓG SIĘ RODZI MOC TRUCHLEJE" razem wszyscy głośno i gromko, to mury każdej katedry i każdego kościółka drżą w posadach, aż ciarki przechodzą. Czy ona ma pojęcie o czym mówi? Niechaj pójdzie, poczuje to na własnej skórze i zobaczy jak piękne są polskie kolędy - brzmi jeden z bardziej cenzuralnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Pobierasz dwa razy 500 plus, zmniejszą ci wypłatę. Bezlitosny wyrok Trybunału

2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył

3. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion

4. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

5. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News