Kinga Rusin o celebrytach. East News/TricolorsŹródło: East News/Tricolors
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 15 Lutego 2021

Kinga Rusin stanowczo skrytykowała gwiazdy występujące w TVP

Kinga Rusin odniosła się w swoich mediach społecznościowych do przyjmowania przez gwiazdy polskiego show-biznesu propozycji współpracy z TVP. Dziennikarka twierdzi, że w ten sposób celebryci firmują treści wygłaszane w stacji telewizyjnej swoimi twarzami.

  • Kinga Rusin zaatakowała celebrytów, którzy występują w programach emitowanych w TVP
  • Dziennikarka twierdzi, że gwiazdy "sklejają się" w ten sposób z przekazem głoszonym przez medium
  • Internauci spekulują, że wśród adresatów wpisu Rusin mogła znaleźć się Joanna Jędrzejczyk

Kinga Rusin nazwała TVP "kłamcami i manipulatorami". 

Kinga Rusin o gwiazdach TVP

Złotoryja. Bezdomni podczas mszy zaczęli spożywać trunki wysokoprocentowe. Konieczna była interwencja policjiZłotoryja. Bezdomni podczas mszy zaczęli spożywać trunki wysokoprocentowe. Konieczna była interwencja policjiCzytaj dalej

Kinga Rusin zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym odniosła się do celebrytów podejmujących współpracę z TVP. Choć nikogo nie wymieniła z nazwiska, internauci domyślają się, że na myśli mogła mieć m.in. Joannę Jędrzejczyk, która przyjąć miała propozycję państwowej telewizji do występu w jednym z programów. 

- Stop manipulacjom mediów! Koniec z plotkami i czarnym PR-em! Słuchajcie! Wystąpię w TVP i będę jurorką w dużym SHOW TVP. Zgadnijcie w jakim? Bardzo się cieszę na to nowe wyzwanie i już nie mogę się doczekać. Będzie się działo tej wiosny - napisała na Instagramie Jędrzejczyk. Jej wpis jednak szybko zniknął z internetu po tym, jak część obserwatorów wyraziła oburzenie na przyjęcie propozycji TVP. 

Później tłumaczyła decyzję o usunięciu posta na InstaStory. 

- Nie usunęłam ich dlatego, że wylewa się na mnie fala hejtu, którego ja nie widzę i spływa to po mnie. Nie ciśnijcie sobie. Najbardziej mi szkoda was, bo obrzucacie się epitetami. Nie ciśnijcie sobie. Niepotrzebne są nam jeszcze większe podziały w kraju, tylko miłość, życzliwość i większe zrozumienie - tłumaczyła. 

"Gebelsowska propaganda"

Kinga Rusin odnosząc się do współpracy gwiazd z państwową telewizją, nawiązała do głównego programu informacyjnego stacji. 

Oto kilka przykładów tego hejterskiego szamba - paski TVP: "Sąd Najwyższy niszczy państwo polskie", "Polska opozycja przeciwko Polsce", "Lewacki faszyzm niszczy Polskę"!!! - napisała dziennikarka na swoim InstaStory. 

Kinga Rusin stwierdziła, że celebryci występujący w TVP stają się automatycznie twarzami poglądów głoszonych w medium

Jeżeli oddajecie swoje nazwisko i twarz kłamcom i manipulatorom, to się z nimi sklejacie - stwierdziła. 

Dziennikarka zaznaczyła jednak, że rozumie osoby, które godzą się na współpracę z państwową telewizją z powodu trudnej sytuacji finansowej, by móc się utrzymać. 

Źródło: pudelek.pl, instagram.com/joannajedrzejczyk, instagram.com/kingarusin

Artykuły polecane przez redakcję WTV: