. LUKASZ GAGULSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: LUKASZ GAGULSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Lutego 2020

Kinga Duda już nie pracuje w prestiżowej kancelarii. Media dotarły do interesujących faktów

Kinga Duda rzadko udziela się publicznie. Media jednak wciąż prześcigają się w doniesieniach na temat 24-letniej córki prezydenta. Zdaniem dziennikarzy "Faktu" młoda prawniczka po trzech miesiącach rzuciła pracę w warszawskiej kancelarii. Ma mieć bardziej ambitne plany.

Córka prezydenta Dudy jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracę magisterską obroniła w maju, czym zresztą za pośrednictwem swojego Instagrama postanowił pochwalić się sam Andrzej Duda.

"To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść... Duma!", napisał pod zdjęciem trzymającej dyplom córki.

Andrzej Duda na Instagramie

Jak przypomina "Fakt", Kinga Duda znalazła się w czwórce najzdolniejszych studentów Szkoły Prawa Amerykańskiego UJ. W nagrodę otrzymała prawnicze stypendium ufundowane przez jedną z kancelarii

Kinga Duda przeniesie się do Londynu?

Pracę w kancelarii prawniczej Maruta Wachta dziewczyna rozpoczęła w listopadzie ubiegłego roku. Została zatrudniona na stanowisku młodszego prawnika. Wspomniana kancelaria zajmuje się prawem dotyczącym nowych technologii i zamówień publicznych m.in. wdrożeniami RODO oraz ochroną danych osobowych.

Wiadomości TVP przekroczyły granicę najnowszym paskiem. Trudno uwierzyć, że naprawdę ktoś się na niego zgodziłWiadomości TVP przekroczyły granicę najnowszym paskiem. Trudno uwierzyć, że naprawdę ktoś się na niego zgodziłCzytaj dalej

Z informacji tabloidu wynika jednak, że Kinga Duda zrezygnowałą z posady po trzech miesiącach pracy. Zdaniem dziennikarzy "Faktu" prezydencka córka dostała propozycję pracy w jednej z zagranicznych kancelarii i już niedługo ma kontynuować karierę w Londynie.

Rzecznik prezydenta Dudy Błażej Spychalski nie chciał jednak odnieść się do planów 24-latki. – Pani Kinga Duda nie jest osobą publiczną, dlatego prezydent nie skomentuje tej sytuacji – powiedział w rozmowie z Fakt24.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Rząd planuje zmienić godło Polski? Jedna zmiana budzi najwięcej kontrowersji

2. LOT podjął decyzję ws. lotów do Chin. Nalegało wielu Polaków

3. Zły czas dla Patryka Jakiego. Policja weszła do mieszkania jego brata, usłyszał zarzuty

4. Tomasz Sekielski nie wytrzymał. Kurski straci nerwy widząc, co wymyślił

5. Nastolatka walczy o życie żubra. Wydano na niego wyrok, każdy może pomóc

6. Sytuacja jest poważna, mała córeczka gwiazdora disco polo w szpitalu. "Prosimy o modlitwę"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News