Kinga Duda nie stawiła się w sztabie Andrzeja Dudy. (zdj. Il. ) ; LUKASZ GAGULSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; LUKASZ GAGULSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 29 Czerwca 2020

Gdzie była Kinga Duda podczas wyborów prezydenckich? Prawda dla wielu może być zaskakująca, niebywałe

Kinga Duda jest jedną z najważniejszych osób dla Andrzeja oraz Agaty Dudy. Córka prezydenta Polski od zawsze wspierała działania polityczne głowy naszego państwa. Tym razem zaskoczyła wielu wyborców swoją absencją podczas ogłaszania wyników wczorajszego głosowania.

Wczoraj, o 21 ogłoszono wstępne wyniki wyborów prezydenckich. Zliczanie wskazań Polek i Polaków będzie jednak trwało do jutra. Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej wyjaśnił, że najpóźniej do środy ogłoszone zostaną pełne i oficjalne dane w sprawie poparcia dla poszczególnych kandydatów. Wiemy już, że Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski będą musieli ubiegać się o poparcie przez najbliższe kilkanaście dni. Szczególną uwagę mediów zwróciła jednak Kinga Duda, która nie odwiedziła swojego taty podczas wczorajszej konwencji.

Nagłe i pilne ostrzeżenie Leszka Millera, o co chodzi? Nagłe i pilne ostrzeżenie Leszka Millera, o co chodzi? "Rząd może wprowadzić stan klęski żywiołowej"Czytaj dalej

Kinga Duda nie stawiła się w sztabie Andrzeja Dudy

Goście, którzy odwiedzili swoich kandydatów na urząd prezydenta Polski, niejednokrotnie zaskoczyli opinię publiczną. Przypomnijmy, że wczoraj, w sztabie Krzysztofa Bosaka pojawił się znany, rosyjski muzyk Ivan Komarenko. Oczy mediów skierowane były też na Kingę Dudę, która wyjątkowo nie pokazała się podczas wczorajszego ogłaszania wyników wyborów prezydenckich. Jej absencja stała się powodem licznych spekulacji oraz wątpliwości. Redakcja "Plotka" wskazała jednak, co naprawdę było powodem nieobecności córki Andrzeja Dudy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
2. Wicepremier podała datę: 2 lipca. Może być przełom w polskiej turystyce

Kinga Duda oglądała transmisję z wiecu wyborczego swojego taty w internecie. Twierdzi tak anonimowy informator portalu "Plotek". Przypomnijmy, że najbliższa rodzina prezydenta obecnie mieszka w Londynie. Do wielkiej Brytanii trafiła za sprawą otrzymanego, trzymiesięcznego stażu. Nic nie wskazuje jednak, aby miała ona wrócić do Polski. Jej liczne sukcesy są jedną z przyczyn, dla których wciąż przebywa ona poza granicami swojego kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. MSWiA pracuje nad nowym mandatem. 5 mln Polaków może zostać ukaranych wysoką kwotą

Źródło: [Plotek]