Kinga Duda Maciej Musiał. TVP Info/ screenŹródło: TVP Info/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Lipca 2020

Maciej Musiał spotkał Kingę Dudę na domówce. Zaatakowało ich dwóch nietrzeźwych mężczyzn, przerażająca sytuacja

Kinga Duda i Maciej Musiał zostali zaatakowani przez pijanych napastników. Chwilę po wyborach w 2015 roku córkę prezydenta Andrzeja Dudy zaatakowało dwóch mężczyzn. Niepokojąca sytuacja została przypomniana przez media. Znany aktor obronił swoją koleżankę.

Kinga Duda swoim występem na konwencji wyborczej Andrzeja Dudy przyciągnęła uwagę nie tylko polskich, ale też zagranicznych mediów. Jej porywające deklaracje o wzajemnym szacunku i jedności narodowej zaskoczyły zarówno zwolenników Prawa i Sprawiedliwości, jak i przedstawicieli opozycji. Córka pary prezydenckiej otrzymała nawet miano "polskiej Ivank Trump". Okazuje się, że w 2015 roku została ona zaatakowana przez dwóch, będących pod wpływem alkoholu, mężczyzn.

Jacek Kurski wściekł się na krytyków swojego ślubu z Joanną. Nie wytrzymał, odpowiedział w zadziwiający sposóbJacek Kurski wściekł się na krytyków swojego ślubu z Joanną. Nie wytrzymał, odpowiedział w zadziwiający sposóbCzytaj dalej

Kinga Duda i Maciej Musiał zostali zaatakowani przez nietrzeźwych mężczyzn

Przypomnijmy, że Kinga Duda przez ostatnie 5 lat nie zabierała głosu w debacie publicznej. W czasie pierwszej kadencji Andrzeja Dudy przebywała ona w Londynie, gdzie pobierała edukacje. Już w najbliższej przyszłości ponownie wróci do swojego kraju, aby rozpocząć aplikacje. W tym czasie będzie też planować prace budowy nieruchomości, która została zakupiona przez prezydenta jeszcze dwa lata temu. 

Wiadomości TVP ostatecznie przesadziły? Podobnej krytyki jeszcze nie było, nerwy puściły nawet w KRRiTWiadomości TVP ostatecznie przesadziły? Podobnej krytyki jeszcze nie było, nerwy puściły nawet w KRRiTCzytaj dalej

Chwilę po zwycięstwie kandydata Prawa i Sprawiedliwości z Bronisławem Komorowskim, Maciej Musiał poznał Kingę Dudę przez Facebooka. Kulisy swojej relacji z córką prezydenta zdradził w rozmowie z Kubą Wojewódzkim, na antenie TVN-u.

- Nie, po prostu zaraz po tym, jak pan Andrzej został prezydentem, to w trakcie wieczoru wyborczego znalazłem Kingę na Facebooku. Wtedy jeszcze korzystało się z Facebooka. No i zaczepiłem ją. Nie odczepiła mnie, zaczęliśmy trochę pisać. Potem spotkaliśmy się na imprezie u znajomego zaraz po tym, jak jej tata został prezydentem. To było bardzo urocze, bo ona sobie kompletnie z tym nie radziła - deklarował Maciej Musiał w programie Kuby Wojewódzkiego na antenie TVN.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Ewa Tyburczyk
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Waloryzacja 2021 może być największa od dekady. Znamy już pierwsze kwoty
 

Kinga Duda spotkała się też z Maciejem Musiałem na spacer nad Wisłą. Okazuje się, że spacerowicze zostali zaatakowani przez grupę pijanych mężczyzn. - Szliśmy bulwarami i ją uratowałem. Szło dwóch pijanych facetów i jeden ewidentnie leciał na Kingę. A ja wtedy stanąłem między nimi i ją obroniłem. No i oprowadziłem ją po Pałacu Prezydenckim - opowiadał Kubie Wojewódzkiemu. Przypomnijmy, że w mediach społecznościowych spekulowano na temat rzekomego romansu aktora i córki głowy państwa. Ostatecznie oboje pozostali dobrymi kolegami.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z TVP z 13 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nie mogą nam zakazać pobytu w sklepie bez maseczki
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. IMGW wydał pilne ostrzeżenie. Na południu Polski będzie niebezpiecznie

Źródło: [TVN24]