Kinga Duda. East News
Źródło: East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Listopada 2020

Kinga Duda nie mogła wiedzieć, od kogo wynajmuje mieszkanie. Teraz youtuberka zdradza kulisy jej rzekomej wyprowadzki

Gdzie teraz mieszka Kinga Duda? Media spekulowały o przeprowadzce do Pałacu Prezydenckiego. Prawda okazuje się inna. Youtuberka umieściła w sieci materiał, w którym wyznała, że jej znajoma wynajmuje prezydenckiej doradczyni mieszkanie na warszawskim Śródmieściu.

Od sierpnia Kinga Duda w ramach wolontariatu pełni funkcję doradczyni do spraw społecznych swojego ojca, prezydenta. Współpracownicy głowy państwa wskazują na wszechstronną wiedzę młodej prawniczki. Jej doświadczenie ma być wykorzystywane do rozstrzygania sporów prawnych na arenie międzynarodowej, ale też wypracowywania kompromisów w sprawach dotyczących Polek i Polaków.

Zadziwiające sugestie wobec Niemców w Wiadomościach TVP. Zadziwiające sugestie wobec Niemców w Wiadomościach TVP. "Kto nie zna historii, skazany jest na jej powtarzanie"Czytaj dalej

"Nie bez znaczenia będzie także, szczególnie w kontekście ewentualnych projektów prowadzonych przez Narodową Radę Rozwoju, branżowe wykształcenie Pani doradcy w zakresie arbitrażu handlowego i inwestycyjnego oraz prawa prywatnego międzynarodowego" - wymieniał atuty Kingi Dudy dla "NaTemat" współpracownica prezydenta.

W ciągu prawie 4 miesięcy jedną z niewielu publicznych aktywności Kingi Dudy było zabranie głosu w sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Wówczas poparła pośrednio propozycję kolejnego ograniczenia ustawy z 1993 roku poprzez zakazanie aborcji w przypadku wad płodu, niezaliczanych do letalnych. Zadeklarowała jednak zrozumienie dla gniewu społecznego.

Klaudia Klara prowadzi autorski kanał na platformie YouTube. Jej materiały mają charakter satyryczny. Mama małej Lilianki nie angażuje się w bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Skupia się zaś na komentowaniu otaczającego jej świata, tak by wywołać uśmiech na twarzach widzów.

"Jak KINGA DUDA wynajęła mieszkanie od mojej koleżanki..." - brzmi tytuł zachęcający do zapoznania się z najnowszym odcinkiem na kanale Klaudii Klary. Chwilę później okazało się, że jej koleżanka miała wynająć mieszkanie na warszawskim Śródmieściu właśnie dla doradczyni głowy państwa.

Hubert Urbański ujawnił wielką tajemnicę Milionerów. Wielu widzów zachodziło w głowę, teraz sekret jego ekranu został odkrytyHubert Urbański ujawnił wielką tajemnicę Milionerów. Wielu widzów zachodziło w głowę, teraz sekret jego ekranu został odkrytyCzytaj dalej

- Piszę do mnie koleżanka, z którą znam się od lat, a która zajmuje się nieruchomościami. [...]. Zdziwiłam się, że napisała "A wiesz, komu wynajęłam mieszkanie?" - rozpoczyna youtuberka. Początkowo Klaudia myślała, że chodzi o jej dawną przyjaciółkę. Dowiedziała się również, że Kinga Duda miała zamieszkać w dwupokojowym lokum. Płaci za nie rzekomo od 2500 do 3000 złotych.

Trzeba przyznać, że Kinga Duda najprawdopodobniej zdecydowała się na życie w dość przystępny sposób. Trudno doszukiwać się skandalu, wielkich luksusów, choć trzeba przyznać, że Śródmieście jest jedną z najdroższych dzielnic stolicy. Jej rówieśników często nie stać na wyprowadzę od rodziców, jednak, mimo wszystko, nic nie wskazuje na wykorzystywanie pozycji społecznej.

Warto jednak podkreślić, że informacje te nie zostały oficjalnie potwierdzone przez przedstawicieli rodziny prezydenckiej.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. Belgijski region zrywa stosunki dyplomatyczne z Polską. Przez PiS
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Autorka materiału również zaznaczyła, że darzyła szacunkiem zarówno Wałęsów, Kwaśniewskich, jak i rodzinę Andrzeja Dudy. - Kiedyś na topie była Kasia Tusk - pamiętamy? Kiedyś Ola Kwaśniewska - pamiętajmy? Dziś na topie jest Kinga Duda - koniec kropka - śmieje się youtuberka.

Co ciekawe, Kinga Duda przebywała pod opieką dwóch ochroniarzy. Klaudia Klara wyjaśniła, że córka prezydenta została odebrana jako ciepła i sympatyczna kobieta, która nie wykorzystuje swojej pozycji oraz rozpoznawalności. - Zamiast zająć się swoimi niepoukładanymi sprawami, to ja się pytam "A jaka ona jest?" - ironizuje.

Uwaga, ważne wieści dla seniorów. Media podały, ile dostaną do emerytury. Czy wystarczy?Uwaga, ważne wieści dla seniorów. Media podały, ile dostaną do emerytury. Czy wystarczy?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Już niedługo galerie będą znowu otwarte. Mocny komentarz specjalisty
  3. Tysiące Polaków ugotują w święta barszcz wigilijny z cudownego przepisu Gessler. Nawet babcie się zachwycą
  4. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  5. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  6. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  7. Martyna Wojciechowska znów zaskoczyła. Chodzi o ważny temat. Podróżniczka pokazała wszystko na wizji w TVN
  8. Mężczyzna blokował karty w bankomatach, a następnie kradł pieniądze. Mieszkańcy polskiego miasta zagrożeni

Źródło; [NaTemat/YouTube/Klaudia Klara]