Kinga Duda. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Lipca 2020

Zdumiewające porównanie zagranicznych mediów. Jeszcze nikt nie przedstawił Kingi Dudy w podobny sposób, będzie zadowolona?

Kinga Duda od czasu ostatniego wiecu wyborczego ojca znalazła się na nagłówkach największych mediów. Okazuje się, że córką prezydenta Polski zainteresowali się przedstawiciele zagranicznej prasy. Ku zdziwieniu opinii publicznej ogłosili ją "polską Ivanką Trump".

Kampania prezydencka w Polsce niosła za sobą niejedno zaskoczenie. Wynik oraz zwycięstwo kandydata Zjednoczonej Prawicy zadziwiły wielu uprawnionych do głosowania. Według licznych spekulacji to właśnie Rafał Trzaskowski miał objąć urząd głowy państwa. Jeszcze większą niespodzianką dla wyborców i wyborczyń okazały się wystąpienia Agaty i Kingi Dudy. Trzeba przyznać, że ściągnęły one całą uwagę mediów. Przypomnijmy, że obie przedstawicielki rodziny prezydenckiej przez ostatnie 5 lat nie pokazywały się prasie.

Nie tylko Kurski miał unieważnione małżeństwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej, ale nikt nie miał świadomościNie tylko Kurski miał unieważnione małżeństwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej, ale nikt nie miał świadomościCzytaj dalej

Kinga Duda została ogłoszona "polską Ivanką Trump"

- Apeluję do państwa, aby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Ponieważ, niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, którego kandydata popieramy i kogo kochamy wszyscy jesteśmy równi, nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści. Szanujmy się - apelowała Kinga Duda podczas wiecu wyborczego swojego taty.

Nieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuNieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuCzytaj dalej

Warto podkreślić, że córka Andrzeja Dudy obecnie przebywa w Wielkiej Brytanii. Po wygłoszeniu swojej zdumiewającej mowy wzbudziła ciekawość zagranicznej prasy. Dziennikarze z Wysp określili ją mianem "polskiej Ivanki Trump". Media potępiły jednak homofobiczne deklaracje kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Przypomnijmy, że w jednym ze spotkań w województwie opolskim tłumaczył, że mniejszość LGBT jest ideologią. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Woda zmieniła kolor na czerwony. Niewyobrażalna tragedia tysięcy zwierząt
2. Ojciec i syn rażeni piorunem w Małopolsce. Uciekając przed burzą, podjęli jedną z najgorszych decyzji

Kinga Duda została oceniona między innymi przez redaktorów "The Sunday Times". "Polska Ivanka Trump błaga o jedność, ale rządzący maszerują do dyktatury. Kinga Duda próbowała uleczyć rany swojego narody po gorzkich wyborach, które pozwoliły partii jej ojca zacieśnić władzę. Była to jedna z najbrzydszych bitew wyborczych w najnowszej historii Polski. Ale gdy Andrzej Duda został wybrany na drugą kadencję, w krajowych mediach pojawiło się nowe źródło fascynacji: jego córka Kinga" - czytamy w "The Sunday Times". Artykuł został przytoczony przez "Wirtualną Polskę".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna decyzja MON. Trasa S8 zmieni nazwę, będzie bardzo historyczna
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. 6-latek został zaatakowany, turyści walczyli o jego życie. Tragedia na wakacjach za granicą

Źródło: [Wirtualna Polska]