Kinga Duda. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 18 Listopada 2020

Kinga Duda nie mogła wiedzieć, że jest nagrywana podczas imprezy urodzinowej. Materiał właśnie okrąża sieć - co się dzieje?

Ujawniono nagranie, na którym widać, jak Kinga Duda obchodzi swoje 25 urodziny. Córka prezydenta zorganizowała wielką imprezę, a zdjęcia z przedsięwzięcia wyciekły do sieci. W dobie drastycznego rozwoju epidemii podobne działania stwarzają ryzyko dla zdrowia.

Jeszcze dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 19 tysięcy zakażeń w ciągu jednej doby. Drastyczny rozwój epidemii wymusił na Zjednoczonej Prawicy wdrożenie licznych obostrzeń. Wiele z nich bezpośrednio lub pośrednio uderzyło w przedsiębiorców, rodziców, uczniów, nauczycieli, a nawet seniorów. Kinga Duda jako doradczyni do spraw społecznych w ostatnim czasie skupiła się na promowaniu ustawy w sprawie niemal całkowitego zakazu aborcji.

Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą synaEdyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą synaCzytaj dalej

Celem rządzących wciąż jest ograniczenie społecznej mobilności. Ograniczenia w poruszaniu się dotyczą młodzieży oraz osób najstarszych. Koronawirus przenosi się drogą kropelkową, co oznacza, że narażając zasady społecznego dystansu, rezygnując z zakładania maseczki, czy też gromadząc się w dużych grupach, stwarzamy zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla naszych bliskich.

Ujawniono nagranie, na którym Kinga Duda prowadzi huczną imprezę. Co tam się dzieje?

Na Instagramie "Vogule Poland" przedstawiono ujęcia z urodzinowego spotkania, przeprowadzonego przez Kingę Dudę. Widzimy na nim, jak jubilatka z uśmiechem na twarzy świętuje wejście w kolejny etap swojego życia.

Dziadek jubilatki potwierdził w rozmowie z "Super Expressem", że impreza miała miejsce. Nie wiemy jednak, gdzie konkretnie doszło do zdarzenia. - 25 urodziny to ważna data dla młodego człowieka. Ćwierćwiecze, najpiękniejsze urodziny, wczoraj telefonicznie złożyłem jej życzenia - deklarował Jan Duda. Kinga Duda nie spodziewała się jednak, że relacje z przedsięwzięcia dotrą do mediów.

Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"Czytaj dalej

Autorzy materiału zadbali o zakrycie wizerunków gości doradczyni do spraw społecznych przy prezydencie Andrzeju Dudzie.

"Vogule Poland" jest wyjątkowo uszczypliwą redakcją dla przedstawicieli ze świata show-biznesu i polityki. Tak samo było w przypadku Kingi Dudy. Okazuje się, że na miejscu zdarzenia znajomy doradczyni prezydenta zarejestrował przebieg imprezy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nieludzkie zachowanie, zapakowała w worek kocią rodzinę. Jest poszukiwana
2. Lepiej przygotuj się na święta zawczasu. W grudniu czeka nas pół tygodnia bez zakupów
3. Kilkadziesiąt tysięcy osób podpisało petycję o odwołanie Czarnka. Ludzie mają dość

Kinga Duda nie zabrała jeszcze głosu w sprawie przyczyn, dla których zorganizowała imprezę urodzinową w środku pandemii.

Poniższe zdjęcia pochodzą z relacji Insta Story medium "Vogule Poland".

Kinga Duda

Kinga Duda

Lekarze walczyli o życie męża Anny Dymnej. Teraz pomoc przyszła z zupełnie niespodziewanej stronyLekarze walczyli o życie męża Anny Dymnej. Teraz pomoc przyszła z zupełnie niespodziewanej stronyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Samobójstwo w szpitalu. Pacjent wyskoczył z okna
  3. Ale moc. Przepis na syrop z cebuli, czosnku, imbiru, miodu i kurkumy na przeziębienia i odporność
  4. Czy powstanie komisja śledcza ws. nagrań Romana Giertycha? Znaczący komentarz Radosława Fogiela, wicerzecznika PiS
  5. Jurek Owsiak odniósł się do podłych słów lidera Bayer Full, uniżających zespołowi Kult. Wydarzyło się coś niesamowitego, historyczny moment
  6. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  7. Lockdown w Polsce możliwy? Pojawił się oficjalny projekt. Wyjście z domu tylko do pracy
  8. Ujawniono wstrząsające informacje o Marsie. Badacze nie mogą uwierzyć, wielki przełom

Źródło: [Vogule Poland/Super Express]