Kinga Duda list. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 16 Lipca 2020

Kinga Duda w poważnych tarapatach? Upubliczniono korespondencję. Co teraz zrobi?

Kinga Duda znalazła się w kropce. Po głośnym przemówieniu podczas wieczoru wyborczego ojca postacią prezydenckiej córki ponownie zainteresowały się największe media. Jej pozycji nie poprawił fakt, iż do mediów trafił skierowany dla niej list.

Kinga Duda przez większość kadencji swojego ojca pozostawała w medialnym cieniu. Prezydencka córka wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie odbywała prestiżowy staż. Do Polski powróciła dopiero przed drugą turą wyborów, w której stosunkowo niewielką przewagą głosów udało się zwyciężyć Andrzejowi Dudzie. Co więcej, młoda prawniczka wygłosiła podczas wieczoru wyborczego ojca specjalne przemówienie. Choć okazało się naprawdę krótkie, jego treść szybko obiegła największe polskie media.

Aż trudno uwierzyć, co Jacek Kurski z żoną zrobili tuż po wyjściu z kościoła. Nawet nie zdążyli się przebrać, do sieci trafiły zdjęciaAż trudno uwierzyć, co Jacek Kurski z żoną zrobili tuż po wyjściu z kościoła. Nawet nie zdążyli się przebrać, do sieci trafiły zdjęciaCzytaj dalej

- Chciałabym zaapelować, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, jaki mamy kolor skóry, kogo popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy jesteśmy równi, nikt nie zasługuje na to, by być obiektem nienawiści - powiedziała Duda, zdaniem wielu komenantorów wyraźnie przecząc narracji prowadzonej przez własnego ojca.

Kinga Duda w tarapatach

Wielu pije ją prawie codziennie, a nie wie jakie spustoszenie wywołuje dla organizmu. Trucizna o smaku ambrozji dewastuje nasz organizmWielu pije ją prawie codziennie, a nie wie jakie spustoszenie wywołuje dla organizmu. Trucizna o smaku ambrozji dewastuje nasz organizmCzytaj dalej

Nie wszystkie odpowiedzi na słowa prezydenckiej córki okazały się przychylne. Wielu internautów zarzucało jej hipokryzję, przypominając opinie Andrzeja Dudy o LGBT. Co ciekawe, do sieci trafiła nawet korespondencja skierowana do młodej prawniczki, czyli list, który napisał aktor Stanisław Brejdygant.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVN ujawnia cennik. U Kuby Wojewódzkiego najdrożej
2. Niemcy poskarżyli się na Polskę. Możemy znaleźć się w sporych tarapatach

- No cóż, zaimponowało mi to ogromnie. Wymagało to bowiem nie lada odwagi, by wystąpić przeciw całemu otoczeniu, przeciw całemu środowisku Pani ojca, a już zwłaszcza przeciw ściśle przestrzeganej podstawowej zasadzie wszechwładnego prezesa partii popierającej Pani ojca w wyborach, że się istnieje i rządzi jedynie poprzez podział i konflikt. (...) Proszę wpłynąć na ojca... Cieszę się, jeśli – o czym świadczyłoby Pani życzenie zgody i wspólnoty - ma Pani podobne poglądy do moich i moich synów. Proszę zatem dokonać cudu - apelował w piśmie 84-letni artysta.

Kinga Duda nie zdecydowała się na razie odpowiedzieć na wspominany list. Jakiej drogi w tej sytuacji ostatecznie by nie wybrała, bez wątpienia sprowadzi na siebie niemałe kłopoty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. GIS kazał wstrzymać sprzedaż produktów marki Bonduelle. Opakowania fasolki mogą być uszkodzone
  2. Nie tylko propaganda TVP. W czasie wyborów stronniczy przekaz także w TVN
  3. Wyciekło stare nagranie Danuty Holeckiej, nigdy nie publikowane w sieci. Pamiętacie ją taką?
  4. Nieoficjalnie: Będzie rekonstrukcja rządu? Podano kto ma odejść
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Stało się. Unia Europejska proponuje zamknięcie granic dla niektórych państw. W wielu regionach sytuacja jest niepokojąca

Źródło: Super Express