Kinga Duda została skrytykowana przez Paulinę Młynarską.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 13 Lipca 2020

Popularna dziennikarka nie powstrzymała złości. Uderzyła w Kingę Dudę, nie szczędziła mocnych słów

Kinga Duda była bodaj najjaśniejszym i najszerzej komentowanym punktem wiecu wyborczego Andrzeja Dudy. Prezydencka córka mówiła o braku zgody na nienawiść, co stanowiło ciekawy kontrast do kampanii prezydenckiej kandydata PiS. Jej wystąpienie w dosadny sposób skrytykowała m.in. dziennikarka Paulina Młynarska.

– Apeluję do państwa, aby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Ponieważ niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, którego kandydata popieramy i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi. Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści. Szanujmy się – mówiła wczoraj do mikrofonu Kinga Duda. Wystąpienie córki kandydata PiS ostro skrytykowała m.in. Paulina Młynarska.

Wybory prezydenckie do powtórki? Zadziwiające doniesienia, były szef PKW nie pozostawił wątpliwościWybory prezydenckie do powtórki? Zadziwiające doniesienia, były szef PKW nie pozostawił wątpliwościCzytaj dalej

Kinga Duda skrytykowana przez Młynarską

"Kingo Dudo! Mój profil obserwuje sporo osób, które możesz znać ze studiów, zwłaszcza młodych kobiet i mężczyzn. Wiesz, takich, które i którzy, za sprawą nagonki rozpętanej przez Twojego tatę, boją się o siebie i bliskich każdego dnia, bo kochają w »niewłaściwy« sposób", czytamy we wpisie dziennikarki.

Młynarska kontynuowała w dość ostrym tonie, sugerując pewną hipokryzję ze strony prezydenckiej córki. "Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć. Tak jak nie można być trochę w ciąży. Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego kogo kochają, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ?".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Danuta Holecka nawet nie udawała w programie na żywo. Jej mina po ogłoszeniu sondażowych wyników mówi wszystko
2. Wyniki z Niemiec nie pozostawiają wątpliwości. Polacy mieszkający w Niemczech pewni swojego wyboru

Dziennikarka zwraca uwagę, że ludzie niegodzący się na "szczucie przeciwko całym grupom społecznym" w nerwach obserwowali wynik wczorajszych wyborów i z całą pewnością nie znaleźli się na wiecu Andrzeja Dudy, którego słowa o "ideologii LGBT" przytaczane były już wielokrotnie, w tym przez zachodnie mediach. "Moja córka, która jest lesbijką, pisała do mnie w nocy: »mamuś chce mi się wymiotować z nerwów«. Moi przyjaciele geje: »Lola, nie mam już siły tu żyć«", pisze Paulina Młynarska.

"Twój tato, Kingo, dla własnej politycznej korzyści zgotował tym ludziom i ich dzieciom horror, który nie skończy się wraz z kampanią", dodaje. "Kiedy więc stajesz u jego boku i nagle wypuszczasz z siebie tęczową chmurkę na temat szacunku i tolerancji, to nie jest żaden akt odwagi, ale czysty konformizm. Nieskażony niczym biel Twojego garnituru", pisze na zakończenie dziennikarka. Dodajmy, że w ciągu kilku godzin wpis polubiono już przeszło 22 tys. razy.

Paulina Młynarska komentuje wystąpienie Kingi Dudy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Agata Duda odmawia wywiadu dziennikarzowi. Dziennikarz twierdzi, że o niego nie zabiegał
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię

Źródło: facebook/Paulina Młynarska