Kinga Duda. Jakub Kaminski/East NewsŹródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 7 Sierpnia 2020

"Ogrom pracy, bardzo niskie zarobki". Druzgocąca opinia może być bardzo bolesna dla Kingi Dudy

Kinga Duda odbyła sześciomiesięczny staż w kancelarii prawniczej WilmerHale w Londynie. Wirtualna Polska przyjrzała się opiniom na temat tej kancelarii. Niektóre są zaskakujące.

Staż w kancelarii WilmerHale był dla Kingi Dudy nagrodą w konkursie dla najzdolniejszych studentów prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pilna decyzja ministra zdrowia, chodzi o obostrzenie. Wchodzi w życie już dzisiaj, mogłeś o tym nie wiedziećPilna decyzja ministra zdrowia, chodzi o obostrzenie. Wchodzi w życie już dzisiaj, mogłeś o tym nie wiedziećCzytaj dalej

Staż Kingi Dudy nie taki prestiżowy?

Według opisu programu London Intern Program International Arbitration Group zapewnia laureatom możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych na całym świecie oraz podpatrywanie specjalistów, którzy są liderami w swojej dziedzinie prawa. Program dedykowany jest dla studentów ostatnich lat studiów i ma odbywać się w londyńskim biurze. Wirtualna Polska przyjrzała się opinią o firmie WilmerHale na portalu Glassdoor.

Jacek Kurski dostał właśnie nową fuchę. Kuriozalne okolicznościJacek Kurski dostał właśnie nową fuchę. Kuriozalne okolicznościCzytaj dalej

Negatywne opinię o byłym pracodawcy Kingi Dudy

Jeden z pracowników, który podobnie jak córka Andrzeja Dudy pełnił rolę stażysty w firmie WilmerHale, wystawił nieprzychylną recenzje londyńskiej kancelarii. Mężczyzna wspomniał o znacznie zwiększonym trybie pracy, gdzie osoby na jego stanowisku muszą spędzać 70-80 godzin w firmie, za co otrzymują (według niego) skandalicznie niskie wynagrodzenie. Szacuje się, że stażysta w tej firmie otrzymuje wynagrodzenie na poziomie 7 tys. złotych, co według tej opinii nie wystarcza, aby utrzymać się w centrum Londynu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie 2. TVN szykuje program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Ściągnie przed telewizory miliony widzów, niebawem premiera 3. Jakie emerytury dostaną największe polskie gwiazdy? Ciężko uwierzyć w takie kwoty

Mężczyzna zwraca uwagę, że firma nie docenia pracowników i ich życia prywatnego. Jest to szczególnie odczuwalne w okresie wakacyjnym, gdy firma nakłania stażystów do ponadprogramowej obecności w biurze. Jedynym plusem, jaki znalazł się w opinii byłego pracownika, jest doskonała lokalizacja biura i inspirująca atmosfera. Na stronie Glassdoor widnieją również pozytywne opinie o firmie: „To wspaniałe miejsce do pracy” – pisze kilka innych osób.
 
Źródło: [Wirtualna Polska]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w starostwie. Pracownik chory na COVID-19
  2. Ile pieniędzy zasiliło kasę państwa z mandatów za brak maseczek
  3. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli
  4. Pracownica Tadeusza Rydzyka ujawniła kulisy działania toruńskiego imperium. Robią wrażenie
  5. Jarosław Kaczyński nie ma skrupułów. Dziennikarze dotarli do słów, które wypowiedział w kuluarach. Czeka nas polityczne trzęsienie ziemi?
  6. Stało się, Szumowski zapowiedział poważne zmiany. Polaków czekają spore utrudnienia na wakacjach