Kinga Duda. (zdj. Il. ) ; LUKASZ GAGULSKI/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; LUKASZ GAGULSKI/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 6 Sierpnia 2020

Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, co Kinga Duda robiła przez ostatnie miesiące. Zaskakujące doniesienia

Kinga Duda dłuższy czas przebywała w Wielkiej Brytanii, gdzie pobierała edukację. Media dotarły do jej profilu na LinkedIn. Okazuje się, że córka Andrzeja Dudy ujawniła, gdzie odbywała swój staż. Przedstawiono też, ile mogła na tym zarobić. Wielu studentów może jej pozazdrościć.

W naszym kraju niezwykle trudno uzyskać dobrą pracę za wynagrodzenie, które pozwoli na prowadzenie godnego życia. Wielu studentów nieustannie zmaga się z tak zwanymi umowami śmieciowymi lub brakiem szacunku ze strony pracodawcy. Każdy kto przeszedł przez okres zdobywania wykształcenia wyższego doskonale pamięta, jak bardzo potrzebne było wsparcie finansowe rodziców. Szczególne niezadowolenie budzi odbywanie staży, które często są darowe. Córka Andrzeja Dudy miała od tej grupy społecznej znacznie większe szczęście.

Kotlet jajeczny o idealnej konsystencji nie tylko dla jaroszy. Sekretny przepis, który zmieni oblicze Waszej kuchniKotlet jajeczny o idealnej konsystencji nie tylko dla jaroszy. Sekretny przepis, który zmieni oblicze Waszej kuchniCzytaj dalej

Kinga Duda otrzymała niemałe pieniądze za swój staż w Londynie

Redakcja "Plotka" odkryła profil Kingi Dudy na platformie LinkedIn. Użytkownicy przedstawiają na nim swoje doświadczenie zawodowe oraz zdobyte wykształcenie. Córka Andrzeja Dudy otrzymała w lutym staż w prestiżowej, zagranicznej kancelarii. Osiągnięcie to stanowi nagrodę za sukces grupy studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wyjaśnijmy, że startowali w międzynarodowym konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot w Madrycie. Członkini rodziny prezydenckiej pobierała nauki do lipca bieżącego roku.

Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądzeLidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądzeCzytaj dalej

Córka Andrzeja Dudy szczególne zainteresowanie mediów wzbudziła po swoim płomiennym przemówieniu na konwencji wyborczej swojego taty. Apelowała wówczas do swoich rodaków o szacunek do każdego człowieka. - Chciałabym zaapelować, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek. Nikt nie zasługuje, aby być obiektem nienawiści - wskazywała.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci 2. Krystyna Janda bez ogródek skrytykowała władze: To poniżej godności 3. Zakaz seniorów na weselach? Szykują się nowe wytyczne

Kinga Duda, jak podaje "Fakt", mogła sporo zaoszczędzić. Z wyliczeń przedstawianych przez medium wynika, że za rok pracy w kancelarii Wilmer-Hale można uzyskać naweto 100 tysięcy funtów. Przelicza się to na ponad pół miliona złotych. Autorzy strony Glassdoor.com deklarują jednak, że wynagrodzenie wynosi półtora tysiąca funtów miesięcznie. Daje to nam równowartość 7.5 tysiąca złotych. Podsumowując, córka Andrzeja Dudy mogła zaoszczędzić blisko 45 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Zmiany w “500 plus”? Kaczyński: fake news lub nieporozumienie
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Sondaż
  4. Bohaterka słynnego programu TTV "Królowe życia" zatrzymana przez policję. Najnowsze doniesienia
  5. Monika Kurska przeszła ciężkie chwile. O wielu kwestiach wolałaby nie wspominać i zapomnieć
  6. Szumowski wyjawił, gdzie zaostrzą restrykcje. Dotyczy tysięcy Polaków

Źródło: [Fakt/Plotek/Glassdoor.com]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!